reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

kurcze ja to chyba odmieniec jestem bo lubię ciepłe, przytulne wnętrza a metal, szarości i biele w dom mnie przytłaczają.
lubię drewniane podłogi, belki...
 
reklama
Ja też lubię ciepłe barwy, np. w kuchni mam czerwone dodatki, w salonie jesteśmy w trakcie urządzania w biało-pomarańczowo-zielone kolory... Poza tym mam mnóstwo drewnianych elementów w tym domu który teraz wynajmujemy, co bardzo podoba się i mnie, i G. :tak:

Wnętrza w szarym kolorze też są cudne, ale najbardziej podobają mi się z dodatkiem jakiegoś ostrego, soczystego koloru - cytryny, amarantu, trawiastej zieleni... Takie stylizacje zawsze wyglądają na nowoczesne, jednak mają w sobie też mnóstwo ciepła, zwłaszcza, jeśli dodamy elementy kojarzące się z naturą jak kamienie (np. kamienne wazony), wiklina, drewno, szkło (najlepiej kolorowe). Dużo też daje światło, bo nawet najsurowiej urządzone wnętrze można niesamowicie ocieplić światłem, tak samo jak "najcieplejszy" pokój będzie do kitu, jeśli użyjemy nie takich żarówek, jak trzeba ;-)

Uwielbiam te wszystkie niuanse aranżacji wnętrz :tak: Mam za sobą roczny kurs aranżacji i projektowania, na którym nauczyłam się wielu rzeczy... I teraz tylko czekam na WŁASNE 4 kąty... :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Nastazja, czuję, że mamy bardzo podobny gust w kwestii wnętrz, stoczyłam ciężką walkę z moim M. o betonowe płyty, które chciałam umieścić na ścianach klatki schodowej, niestety bitwę przegraną, zadecydowała cena takiej przyjemności, ale wg mnie takie ściany wyglądają obłędnie we wnętrzach mieszkalnych.

44.jpg
 
Kota podobają mi się takie "surowe" wnętrza, jednak pokoik dla dziecka musiałabym mieć nieco cieplejszy ale moim marzeniem jest zamieszkać w takim surowym Lofcie... najlepiej żeby miał dużo otwartej przestrzeni:-p
 
kota nowoczesne to i trendy ale zupełnie nie mój styl.
jak dla mnie za surowo, za zimno :-)

ale uwielbiam Twoje poczucie stylu i Twój gust i ubolewam po raz kolejny nad straconym blogiem i wierze że dom będzie urządzony także rewelacyjnie! więc chwal się wynikami
 
Nastazja, Kota ja też lubię takie surowizny. Salono-kuchnie mam szaro-białą z dodatkami czerwonymi, ale Krzysia pokój jest zielony z drewnem więc jakoś się tak cieplej :)
 
Kołyska+ krzesełko rewelacja. Szkoda, że mój mąż nie umie takiej wydziergać. Poza tym bardzo podoba mi się łoże+łóżeczko a największe wrażenie zrobiło okno na 3 obrazku. Świetna aranżacja. Rozmarzyłam się ...
 
reklama
Kota marzyła mi sie posciel wlasnie tej firmy ale ciut za drogo jak dla mnie 280zł...:szok:..

Rozmyslam nad kolyska dla malego (taka przy łózko)Alan narazie bedzie spał w swoim łozeczko a ja chce kupic narazie cos takiego do 6m.ż...

Zobacz załącznik 526494
w tym momencie tylko to wchodzi w rachube :) a pozniej jak młody podrosnie to zmienie mu łóżeczko na łoże:) a Marcelkowi dam łożeczko po Alanie:)
 
Do góry