reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Phelania polecam...ja nie miałam ale przyjaciólka miała w salonie i widziałam jak super Młoda w tym zasypiała..Dokładnie tą miała którą wrzuciłas:)
 
reklama
Phelania a ja odradzam :-( Benio mial wlasnie kolyske I ogolnie super ale jak juz skonczyl 3 miesiace to zaczela sie ciasna robic! Dostal lozeczko po Zuzi juz jak mial 3-4 miesiace nie pamietam ale wiem ze kolyska byla tylko dobra dopoki nie zaczal Sam sie ruszac/przemieszczac. 6 miesiecy to dla mnie nie prawda bo dzieci szybciej zaczynaja sie przekracac itd a w takich kolyskach to malutko miejsca. Ale wiadomo decyzja nalezy do was. Moze jakies uzywane lozeczko I tylko materac nowy? albo wymienic Alusia lozeczko na takie ktore mozna potem przeksztalcic w lozko zdejmujac boki?
 
lysa-ja juz bede chciala kupic Alusiowi normalne łóżko cos takiego PRODUCENT!!- ŁÓŻKO 160/80+SZUFLADA NOWOŚĆ+MATERAC (2869828748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale majac 14 miesiecy wydaje mi sie ze bedzie jeszcze za maly na takie łoze;p a do salonu łożeczko drewniane kompletnie mi sie nie zmiesci:((( i tak mamy mało miejsca dlatego myslalam o tej kolysce:) i wcale nie dlatego ze jest ladna choc jest:-D:-D:-Dale wlasnie z tego powodu ze chce zeby to jak najmniej miejsca zajmowało:eek:ale i tak myslalam nad uzywanym:)
 
my łóżeczko będziemy mieć po Kubie, ale planuję dokupić taki hamak Amazonas. łóżeczko będzie u nas w sypialni na piętrze, a fajnie by było mieć Okrucha na oku też na parterze, więc mam nadzieję, że się sprawdzi.

i-amazonas-hamak-ogrodowy-koala.jpg
 
Phelania bardzo mi sie podoba to łóżeczko dla Alanka. A co do kolyski to ja sie zastanawialam czy nie kupic jak bylam w ciąży bo cos pięknego, ale mimo to dobrze ze nie kupilam. Mi Alan mając 3 miesiące wazyl 8 kg wiec juz by sie chyba nie miescil...
 
jeszcze rozważę ten hamaczek, bo pomimo tego, że jest przywiązywany i dzięki temu unieruchamiany, to jednak faktycznie licho moze kusić do rozbujania, no zobaczymy. Podpytam znajoma bloggerke, ktora praktykuje z tym hamakiem.

wiec i na fali urządzania,podrzucam kilka inspiracji, które mnie bardzo urzekły:

Zobacz załącznik 527374Zobacz załącznik 527375Zobacz załącznik 527375Zobacz załącznik 527376Zobacz załącznik 527377Zobacz załącznik 527378Zobacz załącznik 527379Zobacz załącznik 527380

i dla odmiany coś kolorowego i bardzo fajnego:

Zobacz załącznik 527382
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kota, piękne inspiracje. My na wiosnę będziemy kończyc pokoik Leny, tyle, że muszę być bardzo ostrożna bo jest niewielki (4mx2m) i nie chce go zapchać meblami. A już największy chyba problem mam z kolorami!
Zdecydowanie przydała by mi sie pomoc e_gali ;-)
 
Do góry