reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG ciążowe- u kogo?

Ertu, ja swoje połówkowe badanie robiłam u Osóbki Morawskiego właśnie. I nie mogę narzekać. Za wyjątkiem ceny oczywiście:tak: Opisał mojego Misia bardzo dokładnie, podał płeć, nawet uwiecznił rzeczoną płeć na zdjęciu;-), żeby wątpliwości nie było.. Badanie było 3/4D, co prawda zdjęcie buzi wyszło kiepściutko, bo synuś przytulił się do mojego brzucha i trudno Go było uchwycić. Pan doktor może sprawiać wrażenie "rutyniarza", bo szybko ocenia i opisuje co na monitorze widzi, ale u nas na szczęści wszystko bylo oki, więc i badanie sprawnie poszło. Do tego lekarz stwierdził, że dzidzia za duża się raczej nie urodzi i miał rację. Ja mogę Osóbkę-Morawskiego polecić.
Z resztą mój avatar pochodzi właśnie z tego badania:)
 
reklama
Witam, 9 października i 6 listopada można zrobić bezpłatne usg ciąży na dobrym sprzęcie w Medicoverze, jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt 796 214 316
 
ja polecam szczerze dr Zwolińskiego, usg i wizyty na Grenadierów a sam pracuje rowniez na madalinskiego:) super facet, miodzio no i podobno specjalista w usg:)
takze u niego byłam na Madalińskiego (wtedy było najtańsze usg w Warszawie 140 zł chyba) potwierdzam b. dobry fachowiec, jako jedyny trafił z terminem porodu :) .. byłam także z koleżanki ciążą na Finlandzkiej u Kretowicza (przy stadionie) lekarz bardzo sympatyczny i rzeczowy :)
 
ja mialam usg robione u dr Maja na Żelaznej (tam mnie gin skierowal) za 200 zl, te oba obowiazkowe. gabinet bardzo przyjemny, doktor mily, film nagrywa + zdjecia, wszystko powie co z dzieckiem itd, ale te usg jest zwykłe 2d

Ja też chodzę do dr. Maja. USG robi dokładnie, największą uwagę zwraca na serduszko ale potrafi też złapac stopę czy uszko maluszka :)
Wszystko tłumaczy w bardzo przyjemny i zrozumiały sposób i fajnie, że można później w domu zerknąć na film z maluszkiem :D
Jestem zadowolona i mam nadzieję, że tak zostanie do końca (tfu tfu)
 
Ja byłam na usg (12 t.c.) u dr Kretowicza na Finlandzkiej 9. Koszt ok 200 nie pamiętam dokładnie. Dr jest dokładny i rzeczowy. Podobno ma jeden z lepszych sprzętów w Polsce.
 
Ja mogę polecić dr. Wysockiego. Przyjmuje na NFZ w przychodni przy UW, prywatnie na Saskiej Kępie. Pracuje też w szpitalu Orłowskiego. USG 150 złotych. Chodziłam do niego przez całą ciążę

Ja osobiście szczerze nie polecam dr Wysockiego. Doprowadził mnie do ciężkiego stanu lekceważąc moje objawy (czas ok pół roku). Nic nie wyjaśniał, bagatelizował przedłużające się miesiączki. "Dorobiłam się" na jego leczeniu krwiaka macicy i polipów endometrialnych.

Drogą szeptaną trafiłam natomiast do dr Radkiewicz w Babce, zrobiła mi usg. I od razu z miejsca załatwiła mi miejsce w szpitalu na Inflanckiej za dwa dni, dodam, że sama też mi zrobiła zabieg.

Jest dobrym diagnostą, robi także usg ciążowe :)

W Babce polecam także dr Andrzeja Bartoszewskiego. Ginekolog z powołania, przejmuje się pacjentką i wszystko tłumaczy.
 
reklama
Polecam Roszkowskiego, dla mnie nie był niemiły, a po drugie nie chodzę do niego na ploteczki i kawę tylko po to żeby zobaczył czy wszystko dobrze.
Kretowicz, o którym w tym temacie była mowa też przyjmuje na Finlandzkiej, koleżanka chodziła i zadowolona była.
Z Finlandzkiej polecam jeszcze jedną kobietę, dla tych dla których ważne jest usposobienie lekarza, dobra specjalistka i miła-Bednarowska-Flisiak...
 
Do góry