reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Ale te wasze dzieciaczki są duże :szok: ja jestem ciekawa ile moja niuńka waży :-) Nie wiem kiedy będę miała usg, czy jeszcze w ogóle je będę miała! hehe, bo w całej ciąży miałam już 4 na nfz, tylko dlatego, że mój lekarz jest bardzo kochany, ale znając życie będzie chciał jeszcze dzidźke zobaczyć :-)
 
reklama
Kurcze ja podobnie jak rybka- w 32 tygodniu 2360. I jakos wcale lekarz nie potwierdził jak powiedziałam ze kluska :baffled: hehe nie on bedzie rodzic to go nie ruszyło
 
Kurcze ja podobnie jak rybka- w 32 tygodniu 2360. I jakos wcale lekarz nie potwierdził jak powiedziałam ze kluska :baffled: hehe nie on bedzie rodzic to go nie ruszyło

ale u nas są krótkie nóżki;-);-);-) a brzusio spory

ale mnie to nie rusza i tak nas będą ciąć
na razie ważne żeby młody rósł w siłe i zdrówko i tam u mnie grzecznie siedział dla mnie może mieć 4kg:tak::tak::tak:
 
Widzę, że Wasze Dzidziusie też są w większości duże. U mnie wczoraj z USG wyszło, że Maluszek waży około 1800 i lekarz powiedział, że ogólnie moja Dzidzia powinna mieć takie wymiary jak ma za jakieś dwa tygodnie:-)
Ale wydaje mi się, że waga wynika też z tego, że Dzidziuś jest dłuuugi, bo to jest największy wymiar (wychodzi 33 tydzień)...
No, ale najważniejsze, że wszystko w porządku jest!:-):-):-)
 
Ojej !Teraz to juz zgłupiałam. Może żle zrozumiałam, ale nie, nie wydaje mi się. Powiedział 2 kg i 69dkg...Nie mam tego na wydruku, bo tym razem nie robił , więc nie mam gdzie sprawdzić. Kurcze, nie wiem...a tak sie wszystkim chwaliłam i nikt nie skomentował, że dużo...Będziemy zyc z ta niepewnościa i niewiedzą do następnej wizyty, która dopiero 6 lutego.

Pozdrawiam
 
reklama
a u nas nóżki najkrótsze:-:)-:)-(

główka znacznie większa a brzusio spory:tak::tak::tak: a mały tak na 35 tydzień wychodzi
Rybka, u nas też nóżki wyszły sporo krótsze, ale nic doktor nie mówiła że trzeba się tym martwić. Może nie zawsze te pomiary wychodzą prawidłowo, jak jest dziecko niekorzystnie ułożone. Ja się jej nie zapytałam, bo dopiero w domu to zauważyłam na opisie. W poniedziałek mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego, to go zapytam. Ale ta lekarka co mi robi USG jest naprawdę dobra w te klocki i super dokładna, więc na pewno by zwróciła uwagę gdyby to było ważne...
 
Do góry