reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

widoczność kości nosowej

Dołączył(a)
10 Sierpień 2023
Postów
8
Hej dziewczyny, pisze do Was bo odkąd wyszłam z gabinetu i obejrzalam zdjęcia USG nie daje mi to spokoju. Ogólnie lekarz nie miał żadnych złych wieści, NT 1.9mm, serduszko bilo dobrze, lecz nie poinformował nic mnie na temat kości nosowej, a na swoich zdjęciach kompletnie jej nie widzę, może wy coś dostrzegniecie i mnie trochę uspokoicie...
IMG_20230810_192104.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz, niby jestem tego świadoma, że to w jego obowiązku jest mnie powiadomić o tym, że coś nie tak, ale mimo wszystko panikuje 😑 jestem znerwicowana haha
Jak to w ciąży🙂 ja na tym zdjęciu nie widzę, ale nie dlatego, ze nie ma tylko dlatego, ze jest tak zrobione, ze nie widzę dobrze tego miejsca.
 
Na bank to nie byłabym taka pewna. Niestety czasami lekarze ukrywają pewne rzeczy, aby pacjantka nie miała mozliwości dokonac aborcji.
to było badanie genetyczne, prywatnie, w chwalonej klinice, nie wyobrażam sobie, że lekarz mógłby taką ważną rzecz przemilczec... eh, zawialas we mnie wątpliwości
 
Idź gdzieś do gina na usg żeby rozwiał wątpliwości. Bardzo dziwnie to zdjęcie wygląda. Czy podczas robienia usg widziałaś monitor w czasie rzeczywistym czy tylko zdjęcie dostałaś?
 
Idź gdzieś do gina na usg żeby rozwiał wątpliwości. Bardzo dziwnie to zdjęcie wygląda. Czy podczas robienia usg widziałaś monitor w czasie rzeczywistym czy tylko zdjęcie dostałaś?
widziałam w czasie rzeczywistym i też nie umiałam dostrzec, lekarz na koniec powiedział, że anatomicznie jest okej, no ale to niewspomnienie słowem o kości dało mi do myślenia... zrobiłam również pappa w tej klinice, wyniki razem z opisem USG mają byc do 2 tygodni
 
widziałam w czasie rzeczywistym i też nie umiałam dostrzec, lekarz na koniec powiedział, że anatomicznie jest okej, no ale to niewspomnienie słowem o kości dało mi do myślenia... zrobiłam również pappa w tej klinice, wyniki razem z opisem USG mają byc do 2 tygodni
jeśli w czasie rzeczywistym nie widziałaś noska to już dziwne. Idź do jakiegoś gina prywatnie na usg.
 
reklama
jeśli w czasie rzeczywistym nie widziałaś noska to już dziwne. Idź do jakiegoś gina prywatnie na usg.
mam równie takie zdjęcia, ale na nich to już kompletnie nie potrafię nic dostrzec
 

Załączniki

  • IMG_20230811_051953.jpg
    IMG_20230811_051953.jpg
    708,3 KB · Wyświetleń: 136
  • IMG_20230811_051925.jpg
    IMG_20230811_051925.jpg
    636,9 KB · Wyświetleń: 126
Do góry