reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

Mój mąż jeszcze w czasie badania wszystko przeliczył (uwielbia wszystko liczyć:baffled:) i po wyjściu stwierdził, że mały będzie raczej "standardowy" - jakieś 15-16 cm jak dorośnie:-D:-D:-D - Ale się uśmiałam:-):-):happy2:
 
reklama
Siwona- super...dokładnie widać profil :-)...widać też jak twój synuś macha rączkami:-)

Ja mam jutro usg ciekawe czy córcia da się ładnie uchwycić...jak będzie wyraźnie to oczywiście się pochwalę;-)
 
A oto moja córeńka Tosia w ostatnim dniu 29tc:-):-)....cdn....
Z wczorajszego usg mam 24 zdjęcia:-D.
Strasznie mi się podoba zdjęcie z rączką Tosi :)
 
PrzyszłaMamusiu - jakie śliczne masz maleństwo!!! :-DA ta rączka wręcz urocza! I nosek "pyrkaty";-)
Kurcze, ale technika poszła do przodu, a jeszcze z 5-10 lat temu to mamuśkom się nawet w glowach nie mieściło że mogą podglądnąć maleństwo jeszcze w brzuszku!
 
reklama
o jejku!!!normalnie jak zdjecie niemowlaka tylko czarno-białe:tak::-)niesomowite!!!Musisz skakac z radości jak masz takie fotki swojej Tosienki:sorry2:zazdroszcze... ja mam tylko zdjecie "patyka" mojego Marcelka:-p;-):-)
 
Do góry