reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

aaaaaaaaaaa
no i dzidzia juz główka do dołu sie ułozyła, i jak stwierdził gin nie powinna się juz odwrócić :-)
 
reklama
Kasia- to super mój Nikodemek tez sie przekręcił główka w dół bo cały czas był w położeniu miednicowym i to dość nisko i moja gin mówiła, że bardzo możliwe ze sie nie obróci :-).
 
Kasia super,że wszystko O.K.!Ale na tych czarno-białych zdjęciach nie widzę nic(na swoich też),jak dzidziuś był mniejszy to luz a teraz patrzę,patrzę on mi coś pokazuje a ja nic tam nie widzę:wściekła/y:
 
Marteczka - potwierdzam. Wcześniej jak bobas był malutki to prędzej coś tu wypatrzył, teraz jak mi Ginka robiła to nawet nie bardzo się starałam wnikać o co chodzi :zawstydzona/y: Skapnęłam się tylko jak obw. główki mierzyła :szok::zawstydzona/y::-D
 
Bylam dzis na usg i strasznie sie ciesze, bo synek lezy jak trzeba i urosl! Ma juz 2,100 (10 dni temu 1,5). Widac bylo usteczka i nosek... az sie plakac chce, ze jeszcze ponad 6 tygodni czekania.
Za kazdym razem pokazuje ze jest chlopcem!
 
reklama
Do góry