reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

Dziewczyny!!! jestem od niedawna i tez chcialabym si pochwalic moim malenstwem ale nie wiem jak wkleic zdjecie z kompa do mojej wiadomosci?:sorry2:


 
reklama
Image630.jpg



Niewiem jak z tm wyjdzie:Moja Caroline w 12tc.
 
lalagala, jeśli chcesz dodać plik ze swojego komputera, to musisz kliknąć na przycisk [Zarządzaj załącznikami], który znajdziesz w <dodatkowych opcjach> przy pisaniu odpowiedzi. To jest poniżej tego okna, w którym wpisujesz odpowiedź. Powodzenia.
 
giza dziekuje Ci ,chyba sie udalo zaraz zobacze


Jakby co to moja Caroline w 12tci nastepne w 21tc









Dziekuje Ci bardzo giza
 

Załączniki

  • Image630.jpg
    Image630.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 117
  • Image659.jpg
    Image659.jpg
    297,3 KB · Wyświetleń: 130
lalagala, widzę, że się udało :-) Fakt, poza na drugim zdjęciu fajna. Chociaż dzieci chyba lubią taką pozycję. Przemko długo tak się wyginał podczas spania, chociaż żadnego napięcia mięśniowego nie miał.
 
To ja tez sie pochwale bo w sumie nie chwaliłam sie jeszcze jak wyglada moje malenstwo zwróćcie uwage na ostatnie foto wygląda jakby palił papierosa:-D:-);-):-p to było w 13 tyg reszty niezeskanowałm bo niemam skanera :p a szkoda :(
 
reklama
Do góry