reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

madzia24, ja tez nie wiem, co w "brzuchu piszczy" i moje przeczucie tez nie jest jednoznaczne - chociaz wieksza przewage ma dziewczynka. Moj maz tez mysli ze to dziewczynka (ciagle mu sie ona sni:tak:).No, ale wkrotce wszystko sie wyjasni!!!!!!!!!!!huraaa!!!!!!!
 
reklama
A JA WPIĄTEK BYŁAM NA OSTATNIM USG 3D :-) WSZYSTKO OK. SZYMEK WAŻY 2600 I W TRAKCIE PORODU BĘDZIE WAŻYŁ MAX OK 3500 WIĘC CHYBA DAMY RADĘ. :baffled: SERCE MA JAK DZWOŃ KLEJNOTY JAK DWA DIAMENTY I ZDECYDOWANIE PODOBNY DO TATY :tak: .

CZY KTÓRAŚ ZNA NORMY Z USG ABYM MOGŁA SPRAWDZIĆ SOBIE SWOJE WYNIKI??
 
Ja jestem ciekawa ile wazy moja ''mała'' kruszyna?
dwa tygodnie temu było 3100 a dzis moze sie dowiem przy wizycie ?
 
No mój kochany synek troszkę z wagą przystopował, i dobrze...Teraz wazy 3075g..Pani doktor powiedziała,ze nie ma mowy by urodziła sie dziewczynka :tak::tak: Gdyby mały doczekał do końca do powinien ważyć 3700, ale zobaczymy....Poza tym łożysko ma już III stopień dojrzałości. Tylko czekać, mężowi powiedziała,ze musi mieć zatankowany samochód cały czas do pełna, bo po 20 u nas sie nie zatankuje, a do szpitala 45km..:-D:laugh2::-D

A pozostałe wymiary to:
BPD 92mm - 37,3 tc
HC 325mm - 36,6 tc
AC 328mm - 36,6 tc
FL 71mm - 36,3 tc
Jakoś dam radę urodzić mojego syneczka...:tak:;-)
 
mysia23, moja dziewczynka miala prawie dentyczne wymiary w 39 tygodniu :tak: a to sa idealne wymiary lalki "babyborn". bylam u cioci i jej coreczka ma ta lalke i z ciekawosci zmierzylysmy ja i porownalysmy z moimi pomiarami z usg. i potrzymalam sobie tego "wielkoluda" na rekach. i az mi sie slodziutko na sercu zrobilo:laugh2:
 
to mój Szymek najmniejszy :szok: no ale ma jeszcze trochę czasu aby nabrać masy w końcu do 22-02 to jeszcze podrosnie. Chyba.
 
reklama
nie wiem dziewczyny czy juz wczesniej o tym pisalam ale bylam ostatnio z weronika na usg bo jej pediatre zaniepokoily duze cycuszki:szok:malutkej chciala sprawdzic jak tam gruczoly i pecherzyki
na usg na szczcescie wszystko wyszlo okzwatraba trzustka sledzionaitp
a na jajniki napisala ze dobrze widoczne ze duze i ze jest to reakcja na hormony mamy i troche tego nie rozumiem ja ajuz nie karmie prawie 3 miesiace to o jakie hormony chodzi te co przenikaly jak bylam jeszcze w ciazy?
 
Do góry