reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Dotka, a skąd jesteś? wiesz, że właśnie planuję iść w kierunki sesji ciążowych tylko modelek brak, tzn muszę poczekać bo jedna znajoma jest chętna ale dopiero jej brzuszek rośnie ;)

Kamea lustrzanka fajna sprawa ale tak naprawdę najważniejszy jest obiektyw, ja właśnie planowałam kupić sobie kolejny obiektyw, do portretów ale mój fundusz "obiektywowy" poszedł na prezent urodzinowy dla męża (skok ze spadochronem). No więc muszę zbierać od nowa :)
 
docia hee tak tez myslalam.ze o swetrze pomyslalas..heee

2012-11-06 20.58.22.jpg
2012-11-07 21.45.09.jpg
No i gwiazdka moja czerwona.
 
Ostatnia edycja:
witajcie :)
Ubawiłam się z tym golfem :)
Koralikowa mnie też mój otulacz idzie ... dosyc mozolnie. Tak samo jest szeroki i ma być długi. No i chyba będę musiała dokupić motek włóczki. w między czasie zaczęłam ta czape dla Kuby i szalik. Tak to jest jak sie pozaczyna i nie można tego obrobić ;)

Karola ten obiektyw to ja muszę najpierw mieć gdzie zamontować. Narazie mam tylko zwykłą kompaktówkę, więć poszaleć nie mogę, ale moze kiedyś ;)

Dotka ja też sobie kupiłam "Szydełkowe cuda" ale troche się nią rozczarowałam. Myślałam, że znajdę w niej wiecej przydatnych informacji, ale coś z ciekawszych rzeczy z niej porobię. Zaczęłam robić ten szal taki boa, tylko włóczki ma zabrakło, bo chce żeby był szerszy. Teraz sobie zamawiłam z weltbild dwie inne książki, tylko tytułów nie pamiętam. Zobaczymy czy znajdzie się w niej coś ciekawego. O ile kolezanka w ogóle wyśle to zamówienie...!
 
kamea ja tez robilam 3 rzeczy naraz po troszku kazdej,hee,,az dotarłam do konca..teraz tylko mecze te gwiazdko-sniezynki:)

docia wow,,ale ksiazki...super...fajny taki prezent,,no to dziergaj kochana i sie chwal..
 
Witajcie kobietki, jestem tu nowa - właśńie Was znalazłam i widzę że to idealne miejsce dla mnie - też mam swoje hobby - decoupage :)) mam nadzieję ze mnie przyjmiecie :))

KArola 1986 - świetne zdjęcia, szkoda że z Łodzi jesteś.... fajne ujęcia wyłapujesz :))

Powoli wczytuje się w to co która z Was produkuje :)) ale chyba mi to trochę zajmie :))
Widzę że moje hobby podziela kilka z Was

a ja produkuję np:
 

Załączniki

  • zakładki.jpg
    zakładki.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Gryzoń cieszę się, że Ci się podoba. Nie jestem z samej Łodzi lecz z woj. łódzkiego :) mieszkam w okolicach Sieradza, a dlaczego szkoda, że mieszkam tu gdzie mieszkam?
 
reklama
Do góry