reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Witam :)
Karola ja moich zdjęć nigdzie nie publikuje póki co ;) Może zaczne na mojego bloga wrzucać ;)

gryzoń witamy :) chętnie obejrzę więcej Twoich dzieł i podpytam Cię o instrukcje jak robić takie cuda :)

Koralikowa to już masz pokaźną kolekcję gwiazdek ;)

Ja wczoraj zrobiłam 3/4 gwiazdki. Więcej nie zdąrzyłam, bo byliśmy z Kubą na św. Marcinie. A Kubę zamiast ognisko i koń św. Marcina, bardziej interesował samochód strażacki. W pewnej chwili chłopcy mi znikneli z zasięgu wzroku. Okazało się, że siedzą w tym nieszczęsnym sam. straż.:-D
Skończyłam tą czapę na drutach. Fotka wieczorem :)

Miłego :)
 
Kamea to fajny dzien mieliscie, mi sie wczoraj strasznie ciagnal nie wiem czemu
Korlikowa one jeszcze nie mja apompona i oczu, ale to takie same co robilam juz
 
Koralikowa sliczne ozdobki swiateczne- ja narazie ogladam i szukam czegos co mi wpadnie w oko, gwiazdeczki mam z zeszlego roku w tym chce zrobic cos innego-no zobaczymy:confused:
gryzon witaj
kamea sliczne opaseczki
atyde 85 fajnusie te anioleczki

nooo a co tu tak cichooo tworzycie czy sie obijacie, moje ostatnie dziergadelka i skonczony pierwszy szydelkowy sweterek. P1120578.jpgZobacz załącznik 514976Zobacz załącznik 514977Zobacz załącznik 514978Zobacz załącznik 514979Zobacz załącznik 514980
 
kasiuleczka spadłaś mi jak z nieba! Szukam wzoru dokładnie na taką chustę! Mogłabyś mnie poratować? ;-) Ładny sweterek, kwiatek idealnie dopasowany! :) Czapki wyszły Ci tak ładnie puchate. Pewnie robiłaś z dosyć grubej włóczki.
 
kamea a prosze bardzo tu jest link
Dzianina Gazeli: tłumaczenia
ponizej jest chusta trojkatna i kliknij przepis otworzy ci sie pdf. z tego mozesz zrobic i duza i malá chuste ja robilam na 16 rzedow. wykonczylam polslupkami po drodze dorabiajac sznureczki a na koniec zrobilam dookola falbanké.

A te czapulki robilam z potrojnej wloczki ;-) bo nie moge znalexc nigdzie wlasnie grubej;-/
 
reklama
Do góry