reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

hej

kasiuleczka wow..ja zawsze podziwiałam,ze ktos takie torty umie zrobic...slicznyyy..
k
amea nono teraz to bedziesz robotała...i chwal sie..

ja powracam do gwiazdek na szydełku,bo wszystko na kiermaszu mi poszlo..a jeszcze ich z 5 bedzie...
 
reklama
Koralikowa tak na roczek przeciez jest 1 :D
Amalfi podstawa z Devi przepisu a reszta urozmaicenia to juz moj pomysl, jedne cynamonowe z orzechami wloskimi, drugie kakaowe z wisniami w spirytusie - tych nie jadlam :D kocyk fajny, ale osobiscie wole zywsze kolory
Kasiuleczka torcik boski ale z Ciebie zdolniacha :)
Kamea zakupki i czapka super, ale wstawiaj fotki wieksze bo nie da sie ich tu powiekszac :)
 
No własnie nie wiem dlaczego nie da się ich powiekszyć. wstawiałam tak jak zawsze, a nawet próbowałam wszystkie kody powstawiać. Pokombinuje w domu raz jeszcze.
 
Amalfi, Martusia tak sama robilam, to moj 3 tort w zyciu. Postanowilam ze na corci urodziny bede sama robic torty bo po pierwsze kupne mi nie smakuja, sa zbyt slodkie albo bezsmakowe nawet. Na piewsze urodzinki corci kupilismy jakis lodowy- boziu jakie to slodkie bylo a fujjj nawet dzieciaki pozostawialy, na drugie urodzinki kupilismy inny jaks czekoladowy ten z koleji jakis bezsmakowy byl. wiec na 3 urodziny postanowilam zrobic sama ha ha chyba sie z miesiac przygotowywalam i czytalam o masie cukrowej, ktora sama zrobilam i barwilam i tak powstal moj pierwszy tort hello kitty do 3 w nocy go robilam.( a pozniej sie dowiedzialam ze mase gotowa mozna kupic:wściekła/y:. na czwarte urodzinki wymyslilam tort z Barbie. a w tym roku musialam zrobic plaski torcik zeby mi do lodowki wlazl bo teraz mam malá. i tak padlo na roszpunke bo to ulubiona ksiezniczka corci. Rysy malowalam rozpuszczonymi groszkami czekoladowymi a reszta to bita smietana ze smietanfixm i odrobina serka maskarpone. A srodem za kazdym razem robie truskawkowy.
 
DOTKA no co do kolorow, to nie mialam wpływu niestety.Jakie ściany, taki kocyk.
KAMEA czapka ładna, nieprzekombinowana, tak , jak lubię. A zakupy tez widze ze udane, to teraz bedziesz śmigać, ze hej!
 
Kamea to co bedziesz dziergala??

Mi tez doszla paka,,z gazetkami na ozodby swiateczne i kordonkiem złotym swiecac 2012-11-19 21.17.36.jpgym takim:)
 
Ostatnia edycja:
docia ja je po to kupiłam,by z nich dziergac..bo sa choinki, mikołaje, bom,bki,ocieplacze na kubek,poszewki,torebka...duzo tego....

Ja sprawdzam gwiazdke z nowej złotej..ale cos taka twarda sztywna,ciezko sie robi...
 
reklama
docia no nie wiem..bo sie zagina i tak zostaje,wiec lepiej krochmalic chyba,zeby nic z nia nie bylo...
mam te same rodzaje gwiazdek w 4 kolorach i kukam ktore najleopiej wygladaja:baffled:
 
Do góry