reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

Amalfi sprobuj wyciac 6 kwadratow z bloku technicznego lub jakiejs tekturki-ja tak zrobilam gdy wielkanocny baranek nie chcial mi stac wycielam podstwake i wlozylam miedzy szydelkowy spod a wate.

Sliczne ozdobki swiateczne!!!!!! ja kiedy sie za nie zabiore to pojecia nie mam koncze swteerk dla cory i cos skonczyc go nie moge.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Ja padam na pysk,ale szkoda gadac o moim dzisiejszym dniu.

Docia tak mam kordonek ze swiecaca nitka.
Amalfi fajna kula,tak mam tez czerwony i zloty kordonek,ale jeszcze nic z nich nie robilam.
 
Kasiuleczka to czekamy na ten sweterek :)
Amalfi a ta kostka to cos wiecej z tego bedzie czy to ma byc wlasnie tylko kostka do zabawy i rzucania?
 
MARTA gąbka to dobry pomysł, tylko musze przeleciec po sklepach czy to mozna tu kupić. Ja wymysłiłam, ze moge chwycić to włoczką, tak przez środek. Połaczyć te kwadraty, prezciągając nitke od boku do boku, spobuje

DOTKA to miałoby byc kilka kostek, ale mniejszych, bo widziałam takie materiałowe dla dzidzi, to pomyślałam, ze zrobie z resztek. Ale zrobiłam za dużą i to jeszcze nie w tym kształcie co trzeba heheh

KORALIKOWA :-D no włąsnie KULA!! heheheh:-D. Ja nie robiłąm kuli :baffled: tylko klocek o kształcie kostki :rofl2:
 
reklama
A ja zrobiłam ostatnio etui na Merci ;)

IMG_0455.jpgIMG_0458.jpgIMG_0460.jpg
 
Do góry