reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
Ależ jestem w szoku!Może pamietacie jak wklejałam adres, na który można pisać o próbki szamponu atoperal dla dzieci, zatem napisałam!Zamiast próbki listonosz przyniósł mi dziś pełnowymiarowe opakowanie tego szamponu:happy:Szkoda tylko, że data ważności tylko do lutego...
Czy któraś z Was też może dostała?
O taki http://www.domzdrowia.pl/79525,atoperal-baby-szampon-125-ml.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myszowata nie dostałam, bo nie przypominam sobie, żebym zamawiała natomiast dotarła dziś do mnie naklejka A. Mleczki :) Obyło sie bez odbierania telefonu od AVIVY :)
 
rozpoczęły się już wyprzedaże. W coccodrillo jest 25% na wszystko 5.10.15 też już coś zaczyna, besta plus również no i TESKO
Któraś z was też robi wielkie zakupy ubranek dla dziecka na cały rok by zaoszczędzić na zmianie podatku VAT.
Wiecie, że od nowego roku art. dziecięce przechodzą z 8 na 23 %. miłych zakupów życzę:-)
 
rozpoczęły się już wyprzedaże. W coccodrillo jest 25% na wszystko 5.10.15 też już coś zaczyna, besta plus również no i TESKO
Któraś z was też robi wielkie zakupy ubranek dla dziecka na cały rok by zaoszczędzić na zmianie podatku VAT.
Wiecie, że od nowego roku art. dziecięce przechodzą z 8 na 23 %. miłych zakupów życzę:-)
Tak, zamierzam Młodego na wyprzedażach solidnie zaopatrzyć w ciuchy:)Nie ze względu nawet na ten vat, ale tak jest po prostu taniej, na pewno kombinezon na następną zimę kupimy, rok temu kupiłam na oboceną i to był super pomysł:)Polecam:)
 
reklama
Do góry