reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

asiun mam nadzieje ze bedzie ok ... kamilka jak byla malusia tez mial echo serca ale okazalo sie ze to falszywy alarm :)
 
reklama
W końcu i ja dotarłam na bilans z Dominiką
A więc tak wzrost 90cm 75centyl
A waga 13kg 50centyl
reszta w normie.Ale dostałyśmy skierowanie do poradni okulistycznej na badanie.Bo Pani doktór zauważyła u Dominisi lekkie zezowanie oczkiem.W piątek jade z nią do okulisty to będę wiedziała co jest z Domini oczkami.
Bo ja strzeże mówiąc nie widzę tego zezowania.
Ale pewna będę po badaniu.
Jeśli wyjdzie że ma coś z oczkami to wyjdzie że to odziedziczyła po mnie.
Bo mi do dziś ucieka oko prawe jak zdejmę okulary.
 
vici Kochana nie wiem jak to było u mnie w wieku 2 lat ze wzrostem.
A nie mam jak to sprawdzić bo cały czas jestem u siostry.
Ale z tego co pamiętam to miałam bodajże 88cm w wieku 2ch lat.
 
Duża jest Dominika, no ale u Was to chyba rodzinne :-)
Waga tez super - laseczka Ci rośnie :)

No i trzymam kciuki za pomyślne badania u okulisty. Ja, co prawda z okularników i swoje okulary uwielbiam :), ale jednak czasami jest to uciążliwe.
 
rybcia to widze ze Dominika ladnie rosnie :) synek mojej szwagierki tez nosi okularki na zeza (jest z maja 2006) ... ma takie fajne kolorowe ... mam nadzieje ze mu pomoga i ze u was nie bedzie potrzeby noszenia takich ...
ja tez jestem okularnica (calkiem spora) ale przymierzam sie do laserowej korekcji ... nie cierpie okularow ... i mam nadzieje ze kamila nie bedzie musiala ich nosic
 
u nas na bilansie w kwietniu było 91 cm (75 centyl) i 12 kg( 25 centyl), ale wczoraj pani doktor zważyła Maksika i obecnie wazy 13 kg, strasznie się ciesze bo nadrabia to co stracił w grudniu w czasie choroby, bo w listopadzie zeszłego roku przed szpitalem ważył 12,400.
 
reklama
Pięknie pięknie nasze dzieciaczki rosną i się rozwijają:)

My też już po bilansie. Mateusz ma 96 cm i 15 kg. Jest dość wysoki na swój wiek ale wszystko ok.

Nie będe pisać co to była dla mnie za trauma, zreszta dla Mateusza też. Poprostu nasz syn ma syndrom białego fartucha. Ja spocona i On:) Ja ściągałam mu ubranko a on ubierał. A przy tym ryczał mi do ucha:wściekła/y:

No ale przeżyliśmy:-)
 
Do góry