reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost kwietniowych maluszków.

reklama
pomiary z dziś z przychodni:
Nadia 4,5 m-ca
waga 6700 (ur. 3800)
wzrost;-) 64cm (ur 54)...hm mi sie zdaje ze ma wiecej, jak ją mierze to mi 67 wychodzi...

idziemy jak burza po 50centylu, a co ciekawe w ciąży było tak samo
 
Ostatnia edycja:
no tak przybiera, śmieje sie ze tak jak je tak przybiera. Juz troche sobie odpuściłam. Nie schizuje sie tym i Nadia jakos spokojniej je...wiem juz ze to poprostu taki typ:-)
 
My też rośniemy po wizycie w przychodni na 4 miesiące i 3 tygodnie Arek waży 7,5 kg(wiem dlaczego boli mnie kręgosłup) i ma 76 cm.

Madzialena79 mój synek podobnie jak u Ciebie bierze się do siadu - lekarka mówiła że to całkiem normalne i nie ma się co bać. Po prostu zdolniachy z nich ;) Tylko mój strasznie leniwy bo przewracać sam się na brzuszek nie chce - ma to po mnie niestety ;)
 
to siadanie to w normie :-) na 6 miesiecy dziecko czesto siedzi juz samo, bez podparcia i nieraz potrafi samo usiasc z lezenia :-) takze nie obawiajcie sie, nie zrobicie im krzywdy, 'sadzajac' (oczywiscie rozsadnie) lub dzwigajac do siadania.
 
reklama
najnowsze wymiary:

6300g (1230g)
67cm (39 cm)...nadganiamy:happy::happy::happy::happy:

SUPER!!! nadganiajcie:-D

my wczoraj mieliśmy z Leo kontrolę u neuro i jest dobrze; rwaniem się do siadu mam się nie martwić, bo pomału dzieć ćwiczy i dobrze; część odruchów ma na wiek urodzeniowy, część zgodny z korygowanym, grunt, że nie jest w tyle; następna kontrola za 2 m-ce, a teraz kontynuacja rehabilitacji;
 
Ostatnia edycja:
Do góry