reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost maluszków

Jasia B

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
25 Maj 2010
Postów
104
Miasto
Śląsk
Hej dziewczyny-szukam wątku o wadze naszych maluszków i jakoś nie umiem znaleźć-więc może zaczniemy od początku???

MOJA MARTUSIA bardzo stanęła-jeśli chodzi o wagę-waży teraz 8300-przybrała niecałe 1000 g w ciągu 5 m-cy-trochę mnie to martwi. Czy któraś z waszych pociech miała tak samo???
 
reklama
nie martw się. Moja mała przybierała po ok.300 g na miesiąc i lekarka stwierdziła, że to trochę mało, bo urodziła się z wagą 3600, a potem po 1000 w miesiąc przybierała, ale przecież zaczęła się ruszać, a że to wulkan energii...
dostaliśmy skierowanie na morfologię i syrop na apetyt. wg mnie nic nie dawał i jak wyniki morfologii wyszły ok, to przestałam podawać.
a teraz w 2 tyg przybrała 500 g, ale 2 razy dziennie faszeruję ją kaszą- ok. 10 i 19, i od kilku dni jemy 2 dania-ok.12-13 pół słoiczka zupki (ok.80 g), a o 16 cały słoiczek (ok.200 g) obiadku.no i już co 2 dzień całe żółtko...w między czasie cyc i czasem deserek jak ma ochotę, bo nie zawsze chce
 
Moja mala urodzila sie z waga 3150.do 5-go miesiaca przybierala miesiecznie 1000g wiec bylo ok. pozniej zaczela mniej przybierac bo byl nawet moment ze przez 2 miesiace przybrala 500g.mi sie wydawalo ze malo ale lekarz mowil ze jest ok. w 6 miesiacu wazyla 6500 teraz konczy 9 miesiac i jest 7900 wiec tez nie duzo ale strasznie duzo sie rusza. daje jej rano butle z mlekiem bo niestety cyca juz tak nie chce w dzien jak kiedys. Je moze ze dwa razy w dzien.w ciagu dnia je deserek (czasami dwa razy) obiadek kaszke,chlebek,pije soczki,je chrupki, biszkopty.jakby sie jej przyjrzec to wcina wiecej ode mnie a waga i tak nie za duza.ale ostatnio zauwazylam ze w ciagu tygodnia przybiera 200 gram wiec moze waga sie ruszy
 
Moja Olcia waży ledwo 8 kg i ma ok 78 cm.Jest za chuda i za wysoka ;p mówią,że ma figurę modelki :D problem z ciuszkami mamy taki,że często jak body jest dobre na długość to jest za szerokie i na odwrót... :/
 
reklama
Do góry