reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

Hej hej, my juz po bilansie 2-latka: Krzys wzrost 101cm i 21 kg :-) oczywiscie jest poza 97 centylem, ale on z siatki centylowej wyskoczyl juz w 3 miesiacu zycia :-D generalnie bez uwag :)
 
reklama
katrins - jak to się mówi Krzyś będzie chłop jak dąb :) I pomyśleć ze Maciej który ma prawie 9 lat wazy 22 -23 kg i mierzy cos ponad 122 :-) To Krzysiulek pewnie nie jest dużo niższy od niego :tak:
 
katrins - syn Ci rośnie na potęgę.:tak: Wiki też wyskoczyła z siatki centylowej jak była mała, ale teraz chyba wraca, hehe
Przekonam sie na bilansie, dopiero 3 września.
edyta - i pomysleć, że Krzys i Olka to rowieśnicy. Ciekawe jaka by była różnica jakby ich obok siebie postawić, co?:-D
 
Antylopka - na pewno różnica była by bardzo duża muszę zmierzyć Olkę bo nie mam pojęcia ile ma cm. Ale pewnie nie za dużo bo ona chyba była najnizsza ze wszystkich sierpomniowych dzieci no ale ma to po mnie niestety.
 
Katrins-no to niezle:tak:a to Krzysiulek chłop jak dąb:-)
A ja zmierzylam Adasia na innej miarce i ma 90 cm,waga-w koncu zwazyłam-14 kg czyli troszke mniej niz obstawialam:-D
 
Edyta - jak dla mnie to idealny wzrost chyba? Bo jest międzi 25 a 50 centylem. Filipek jest też nie najwyższy. Mimo że startował ze sporego wzrostu. Teraz ma 88 cm i też jest między 25 a 50 centylem.
Za to wagę ma nadal perzodująca :-p. 16,5 kg prawie już waż (czyli powyżej 97 centyla). Ale wyrasta już i ma coraz fajniejszą sylwetkę. Tylko ten brzuszek jeszcze ma dość spory. Na szczęście wg usg jest dobrze (chyba ma po tatusiu - on tez taki miał jak był malutki :-), a później sie chucherko zrobił)
 
my dziś byłyśmy na bilansie - Wikunia waży 15,5 kg (90-97 centyl) i mierzy 96 cm (powyżej 97 centyla), czyli jak pisałam wraca do siatki centylowej, po długiej nieobecności, hehe;-)
ogólnie wszystko dobrze, pochwaliła lekarka, że bardzo ładnie mówi i jest bardzo kontaktowa. No więc ja jestem dziś dumna mama:tak::laugh2:
edyta, mrozik - jakby dobierać w pary, to wasze dzieci stworzą jedną, a Wiki z Krzysiem od Katrins drugą. Będziemy miały obraz siatki centylowej, hehe:happy::sorry:
 
Hej kobitki!
Dawno nas nie bylo.Maly pochlania mnie bez reszty.
Nasz bandziorek ma 92 cm i 15 kg,czyli sredniak.

Lece na inne watki ponadrabiac.
 
reklama
Mam krótkie pytanie: jesteśmy zaapisani jutro na bilans 2-latka a Bart dostał leciutki katar. Chyba nie ma przeszkód żeby iść na ten bilans? szczepień żadnych przecież nie ma? dodam, że poza katarkiem nic mu nie jest
 
Do góry