reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
Hihi chyba rzeczywiscie wyjada z lodowki klopsik nasz,ale tak powaznie to taki urok moich dzieci,Amelka tez szybko rosnie i jest duzo wieksza od rowiesnikow.No ale Alex to juz przebil ja dawno.We wtorek idziemy na wizyte to podam dokladne wymiary.Nad wstawieniem zdjecia pomysle;-)ale roznica jest ogromna
 
Ja od jakiś dwóch tygodni ubieram już tylko w 74. Liczę, że w tych pochodzi do przyszłego roku chociaż, bo nie mam pomysłu co dalej. Albo te ciuchy jakieś źle zwymiarowane albo dzidź duża. W sumie jak patrzę to jednak dzidź duża:sorry:
 
My się ubieramy w 68/74 czasami 80 a i zdarza się też 62... Stawiam na to,że metki w niektórych ciuszkach są przyszywane na oko :tak:
 
My też 68/74 :tak:, kurcze te nasze bąble tak szybko rosną, niektórych ciuszków nawet żal bo nie zdążyłyśmy założyć.
 
reklama
Do góry