reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych maluszków

Martynka 1rok i 2tyg
9750g i 75cm (waga dla dziewczynek w jej wieku wynosi 9,5kg także super powiedziała pani)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ankush urosło Ci maleństwo :tak:
My byliśmy wczoraj na szczepieniu Zuzia miała 1 rok i 1 tydzień i ważyła 10,5 kg oraz mierzy 80 cm.. to tak w sumie niewiele..Wasze dzieci potroiły wagę urodzeniową, moja mała "tylko" podwoiła..ale moze to lepiej, bo itak jest na 97 centylu, a jakby ważyła 15 kg to chyba byłaby otyła...
 
Mirelka Zuzia ważyła 5080 i rodziłam naturalnie :baffled: ale teraz Wasze maluszki już prawie ją dogoniły :tak:chociaż je za czterech, ale jest tak ruchliwym dzieckiem, ze już prawie nie pamiętam u niej fałdek na rączkach i nóżkach :-D
 
aqua pamietam, Twoja Zuia byla chyba jednym z wiekszych noworodkow jakie znalam. podziwiam, bo naprawde taki porod to niezly wyczyn! :tak: starszy syn mial tylko 3900g a myslalam ze umre... wypieralam go godzine a i tak zrobilam to na ostatnia chwile bo juz w zamarwicy byl i reanimowany :baffled:




oo no walsnie, a Kubus...
waga urodzeniowa 2900g
waga na roczek rowne 9kg
a wiec potroil wlasnie swoja wage urodzeniowa :tak:
Lekarka wcale sie nie zdziwila ze chudzina z niego ;-) Stwierdzila ze to oczywiste, on taki bedzie caly czas ;-) po mnie
 
ankusch super sobie wazy juz Martysia :-)
aqua Twoja Zuzinka byla duzym bobaskiem jak sie urodzila oj pamietam jak mi kopara opadla kiedy przeczytalam posta ile Twoja mala wazyla a teraz wazy se idealnie :-)

My w przyszly czwartek idziemy na szczepienie wiec dowiemy sie wage :-)
A dzisiaj przymocowalam mlodemu do sciany miarke wzrostu i po zmierzeniu mial 76cm.
 
Ssabrina moja 75cm ale jak widzę niektóre dzieciaczki nasze mają 80 cm to dopiero wysokie dzieciaczki;-)
aqua o matko ale duża córa ci się urodziła pamiętam że pisałaą że naturalnie..ałaaaaa ;-)ja tylko 3430g :szok:Mój mąż urodził się 4200g a teraz wysoki i szczupły mała chyba bedzie miała jego budowę ..takze słyszalm już kilka przypadków że dziecko urodziło się duże a potem czym starsze to zanika ta duza waga..
 
reklama
Dziweczyny moja waży 8400g i 76,5cm. Większość Bobików teraz waży ok 9-10kg a moja heh jeszcze 8 i przytyć nie może bo ciągle mi spada z wagi

Aqua ja pamiętam jak pisałaś, że takie duże maleństwo urodziłaś;)
 
Do góry