reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

reklama
eh waga - niby do stanu przed ciążą zostało 1,5 kg, ale muszę zrzucić o wiele więcej....od dwóch dni znalazłam siły i motywację żeby ćwiczyć więc może znowu coś drgnie
 
a co cwiczycie? jak? Gdzie?
Nigdy nie cwiczyłam sama w domu, nie wiem jak sie za to zabrac (pewnie się nie zabiorę).
Ech, czy przyjdzie jeszcze czas że będę szaleć jak dawniej w fitness clubie?
 
a co cwiczycie? jak? Gdzie?
Nigdy nie cwiczyłam sama w domu, nie wiem jak sie za to zabrac (pewnie się nie zabiorę).
Ech, czy przyjdzie jeszcze czas że będę szaleć jak dawniej w fitness clubie?

ćwiczę w domu przed tv - włączam you tube z programem "skalpel" Ewy Chodakowskiej i się męczę

ja nigdy nie szalałam w fitness clubie więc taka forma ćwiczeń jest dla mnie nowością:-p
 
patik ja też ćwiczę z chodakowską ;) nie lubię tak sama w domu, zawsze wolałam aerobik i siłownię, ale póki co na siłownię się nie wybieram, a co do chodakowskiej to chyba jakaś moda na nią nastała ;)
 
reklama
Ja też z chęcią już bym zaczęła ćwiczyć, ale boję się trochę. Chciałam wytrzymać minimum 10 tygodni po cesarce. Co do Chodakowskiej to kiedyś z nią ćwiczyłam powiem krótko hardcore:baffled:
 
Do góry