reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

reklama
Marysia ostatnio schudła bardzo (była przeziębiona i nie miała apetytu) i kurcze tylko 13200 a już było 14 kg!!!! A wzrostu ma 92-93 cm (ciuszki nosi na 92)
Ola a co powiesz na Michała - ma 3 mesiące a ja mu ubieram te ciuchy które Marysia miala jak zaczęła chodzić czyli te na 6-9 miesięcy!!!! Normalnei szok przeżyliśmy z meżem ...... On ma teraz prawie 70 cm.......
 
a u nas sie utrzymuje Natala była duza po tym zelazie i Szymko wchodzi idealnie wiec sezonowo ciuszki pasuja jak ulał.
ale jedno co zaobserwowalam to jak chodziłam z natala do lekarza to miezono i wazono ja kazdorazowo a szymka od urodzenia nikt nie mierzył choc u lekarza jestesmy 1 albo 2 razy w tyg. wiec wiem ile wazy bo tego pilnuja bo on kiepsko je
rano 120ml mleka
40ml soku z marchwi
14-60ml mleka
18-60-70ml mleka
21 150ml kaszki
a wazy 5670 za 10dni skonczy 4mce
a Natala w jego wieku mając 4m-ce wazyła 6960
 
o boze heksa jak on mało je!!! hihi michał tyle wazył jak miał miesiac :-D
michał je
8- cyc
10-cyc
13-cyc
15 - cyc
18-cyc
19.30-cyc +flaszka 40-70 ml
24-flaszka 120 ml
cycek o 3,5,7
czyli je jakieś 10 razy na dobę. uff
 
reklama
Do góry