reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

z moich pomiarow wynika, ze adas ma 76cm wzrostu. nie zrobilam tego zbyt prezcyzyjnie, bo nie chcail w ogole dac sie zmierzyc, ale u lekarza bedzie jescze gorzej :)
 
reklama
dzieciaczki widze waza podobnie,ja niewiem dokladnie ile moja wazy,ale wydaj mi sie ze ok 9500 nie wiecej.wiec wydaje mi sie,ze to dobra waga:tak:
moja zeby potroic swoja wage musiala by wazyc: ok 13kg????
tak dobrze licze!!!
 
My jutro lub pojutrze wybieramy się do lekarza na ważenie i bilans po ukończeniu pirwszego roku życia. Myślę, że może trochę ponad 8kg będzie ważyć, bo ostatnio widać papelki jej się poprawiły ;-)
A mierzy 70,5cm :-) także jest niska :tak:
 
Byliśmy dzisiaj u lekarza i Ania waży 7850g. Lekarz też liczył czy potroiła wagę, ale w końcu stwierdził, że ja jestem drobna, więc pewnie ma po mnie figurę ;-) Jednak zauważył, że papelki jej urosły i myśli, że może teraz troszkę więcej przybierze jak wszystko będzie jadła. Pozwolił też dawać Bebiko 2R jeśli nie ma już skazy.
 
Ale z Anusi jest taka fajna kruszynka:-) Trini a Karolinka tez byla taka drobna czy ona raczej w tate poszla?
 
angie no fajna z niej kruszynka :tak::-) Taka malutka spryciula (wszędzie wejdzie ;-)) Karolinka więcej ważyła od niej, ale myślę, że dlatego że nie miała skazy i nie piła Nutramigenu. Takie mam wrażenie, no ale zobaczymy. No i przede wszystkim nie była taka ruchliwa jak Ania :no:
 
reklama
zważyłam dzis Marysię i jestem w szoku bo ze dwa tygodnie temu myślałm ze ona juz spokojnie wazy 10,5 kg a ona tylko waży 10 kg 100 gramów SZOK . Mało coś tyje ostanio a wpieprza za dwóch. Ale w sumie przez cały dzień sie rusza wiec pewnie wszytsko spala. Zresztą źle nie wygląda.... Acha i bardzo się jej nogi umięśniły przez to latanie :-)

co do potrajania wagi to też razcej na roczek jej nie potroi bo musiały by mieć 10800 a to już za 3 tygodnie więc raczej 700 gram nie maszans prztyć

ZGREDKu Hania ślicznie tyje!!!!
 
Do góry