reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
W pierwszej ciązy startowałam z 61kg do 79kg. Wiosną ważylam ok 56 kg ale jak ograniczyłam karmienie i skrociłam spacery to wróciłam do 60kg.

Teraz mam nadzieję tez nie przekroczyć 80kg, ale nie wiem jak to będzie bo na razie jem wszystko w ilościach hurtowych, dieta 10 posilków dziennie poprostu. Co chwila mam na cos ochote. Dziś wieczorem zjadlam pudelko piernikow, 2 porcje lodow, pół salami i wlasnie zabieram się do tertelini za szpinakiem ehh

A moja ulubiona i wymarzona waga to 55kg, tylko że nie wiem czy kiedykolwiek do niej jeszcze wrócę.
 
A ja startuje z wagą 58kg. Ważyłam się specjalnie w zeszłym tygodniu w pracy. Było dokładnie 58,2. A dzisiaj na tej samej wadze 58,4, ale to chyba granica błędu statystycznego :-) wystarczy się niewypróżnić i od razu jest więcej. Ciekawe ile będę miała w sierpniu. To moja pierwsza ciąża więc nie mam porównania.
 
Ale chudziny jesteście :p

Ja poprzednią ciążę zaczynałam po długiej chorobie, która mnie podtuczyła ;) Startowałam z 68 kg (przy wzroście 171 cm) i przytyłam 19 kg. 10 kg zostawiłam w szpitalu, kolejnych pozbyłam się w 3-4 miesiące.

Od września byłam na 2-miesięcznej diecie i doszłam do 62,5 kg. I z taką wagą rozpoczynam obecną ciążę :)
Póki co "rzuciło mi się" na smaki, nic mi nie smakuje, więc może uda się przytyć mniej niż 19 kg tym razem ;) Z Franek przez cały pierwszy trymestr wsuwałam frytki, zapiekanki i colę :/
 
ja się w końcu zważyłam na wizycie - 61.5, miłe zaskoczenie, myślałam, że z 3 kilo więcej.. ale co tam, szybko się nadrobi ;-)
 
Aingoa witaj w klubie ja tez zaczynam z 90 i jestem przerazona w zeszlej ciazy przytylam 35kg chociaz sie nie obrzeralam schudlam 25 i jeszcze 10 mi zostalo oj ciezko bedzie ale obiecalam sobie ze bede naprawde wyliczac co jem i najwarzniejsze zrrowo jesc ale malo
 
reklama
Do góry