reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Moja waga startowa 54-55kg, teraz w 27.tyg. mam 10 na plusie, czyli ważę między 64,7 a 65,2kg... boję się, że w tym ostatnim trymestrze, który właśnie się rozpoczął przybiorę najwięcej, bo woda zacznie się zbierać :/ wiem, że to różnie bywa i na ogół ten III trymestr jest lepszy od drugiego, tyje się mniej,a na koniec ciąży można nawet schudnąć, ale to chyba mnie nie dotyczy...
mam nadzieje ze jest lzejszy 3trymestr bo ja waze 67kg na dzis :/
ja nie wiem jak to sie stalo ze ja w pierwszej ciazy przytylam 9kg i wazylam na koniec do porodu 64kg.. a teraz... czuje sie powoli jak slonica..
mialysmy taka sama wage startowa i jestesmy mniej wiecej takim samym etapie ciazy, mam termin na 15 :)
 
reklama
Ooooooooo a ja mam na 13 sierpnia :) faktycznie można powiedzieć, że idziemy "łeb w łeb" zarówno z wagą, jak i terminem ;)
 
U mnie +7 kg. Startowałam z 72. Oczywiście z wagą wyższą niż w pierwszej ciąży o 3 kg. I te 3 kg więcej się utrzymują raczej. Czuję się gigantycznie...
 
bejbi nie wlewaj sobie zes najgrubsza:-D moja waga to 87... czyli ok 10 na plusie gdzie w 2 trymestrze przytyłam 1,5kg...tylko jak dla mnie.....
 
Ja się zważyłam w domu i po miesiącu tylko 1kg, więc nie jest źle, zwłaszcza, że przy ostatniej wizycie przeżyłam szok...
 
A ja w końcu jestem szczęśliwa, bo moja waga zaczyna zbliżać się do sześćdziesiątki. Dla mnie to magiczna i upragniona granica, której nigdy nie udało mi się dosięgnąć.:-) Mam nadzieję, że do końca będzie jeszcze więcej.;-)
 
u mnie po dzisiejszej wizycie 82kg czyli od poczatku ciąży 7kg na plusie. Nie ma tragedii :p
 
reklama
Do góry