reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
Ja mam jakies +11:D kto da wiecej??? Wszystko idzie w brzuch i cycki,bo mierzylam miara i po +5cm i tu i tu,a biodra za to w miejscu. Cieszy mnie to,bo doopsko nie straszy:) Acha,przyrost wagi tez wolniejszy w ostatnich tygodniach,jakos miedzy 5 a 6 mcem byl najwiekszy skok,tetaz juz spokojniej. Exotic ja nie mam rozstepow z pierwszej ciazy i teraz poki co tez nie i mam nadzieje ze tak zostanie:D
 
Czyli, z tego co pisze LeRemi wnioskuję, że rozstępy nie są kwestią ilości wagi, a jakości skóry. A moja jest dość średnia, no ale nie ma co narzekać. Dziś taki mam marudny i depresyjny dzień... :confused2:
 
Na nie pocieszenie napiszę, że mi moje dwa rozstępy pojawiły się po porodzie jak się skóra nagle skurczyła a nie jak rosła :baffled: ale wczoraj bo waszych wpisach ich szukałam i nie znalazłam czyli to jakaś mini odmiana była (to na pocieszenie :-D)
 
mi też jedyne dwa rozstępy wyszły po porodzie dopiero :-)
mój lekarz podczas cesarki żartował ze mnie, że po 30-tce to kolagen już jest stary i łatwiej uniknąć rozstępów ;-)
 
No ale to akurat fakt, czytałam że młode mamusie mają jednak zdecydowanie większą szanse na rozstępy :sorry2:, może to dlatego że nasza skóra dopiero co się skończyła rozciągać podczas rośnięcia, a teraz jeszcze to .

U mnie nadal na szczęście brak. Moja mama po trzech ciążach nie ma ani jednego, więc licze, że odziedzicze to po niej:-p nawet jeśli to nie jest dziedziczne
 
U mnie te rozstępy najwyraźniej są dziedziczne.Moja mama miała po dwóch ciążach sporo rozstępów - na brzuchu,biodrach,nogach. Jej dwie siostry nie nabawiły się rozstępów. Tak więc mi przypadły one w udziale, ale co zrobić :-) Trzeba je, jak kolejne lata na liczniku, przyjmować z godnością (muszę się jakoś pocieszać) :-)
 
U mnie na szczęście póki co brak rozstpów, ale za to 10,5kg na plusie..ech...wszystko praktycznie to brzuch i cycki,troszkeę biodra i uda.
 
reklama
Do góry