reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
no ale tak proporcjonalnie to nie wyglądają te stopki na duże:-D:-D:-D

U mnie wygladaly jak sie urodzila - lekarka sie chichrala jak glupia z wielkich stop :-D teraz jest ok, ale u mojego A w rodzinie wszystkie kobiety maja 41-42, a on sam 46 - a ona to mala kopia taty :-D ja mam 37, a Julka 27-tez malo jak na swoje 5 lat.
 
aż z ciekawości zmierzyłam stópkę małego jest 6,5 cm

3 m-ce i tydzień - waży 5460g i mierzy 68 cm ale chyba coś im z tym pomiarem nie wyszło bo nagle z 3 cenyla wskoczył na 90 :szok: no i wychodzi na to że 10 cm w ciągu miesiąca urósł . A w ubrakach na 68 tonie nosimy te na 62
 
Dziunka - moja Zuzia nosi 27:szok: Możemy sie butami wymieniac, hehe:-D

Musze zmierzyć Julkowi ale w porównaniu do Zuzi jak była mała to mam mniejsze napewno.
 
reklama
Noo, moja coreczka to kruszynka - 17-18kg, 27 stopka, 106 cm wzrostu. Joasia ja przegoni w trybie ekspresowym :sorry:
 
Do góry