reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

ja też twierdzę, ze to woda, mi też w tym miesiącu przybyło 4kg, ale co najlepsze widać tylko po brzuchu i wielgachnych stopach i łydkach reszta schudła, nawet tyłek mi zleciał wiec to raczej nie tłuszczyk

dziękuję za słowa otuchy :-D a tak na serio to wiem że woda, to było jeszcze w te upały i nawet teraz widzę po nogach że spuchnięte.

miłka to nie kg to litry! :-D
 
reklama
ja jednego wieczoru chyba przybralam 3 kg. stopy jak Fiona :-D cale szczescie pokrzywa pomogla. poki co dzielnie sie trzymam, 69.9 :-D
 
u mnie w ciągu ostatniego miesiąca +3,5, a od samego początku prawie +14. Na razie mam 68 kg i liczyłam że do końca ciąży nie przekroczę 70 a tu jeszcze prawie 3 tygodnie. Już praktycznie nie jem słodyczy tylko słodzę herbatę, więc w sumie nie wiem skąd te 3,5 kg w miesiąc.
 
ja mam ok plus 13 kg
wsumie niezle , bo bylam przygotowana na jakies min. 20kg na plusie :)
troche sie zrobilam poterzniejsza , ale ogolnie nie jest zle ( no nie licze tego obrzydliwego cellulitu , ale to mam od samego poczatku ciazy :/ )
narazie nastawiona jestem pozytywnie , ze ladnie zejdzie po porodzie wszystko bez katowania sie , co najwyzej brzuch i uda troche podrasuje hehe
 
mozliwe , ze to dlatego :)
czasami pisza , ze pod koniec mozna troche schudnac :)

hahah
mi chudniecie raczej nie grozi
mysle , ze to alezy duzo od tego czy czlowiek rano popuchniety bardzo czy nie
dzisiaj bylo w miare spoko, bo wstalam o 6 , wypilam herbatke i poszlam spac dalej, wstalam o 11 i czulam sie znacznie lepiej
tyle ze ta biegunka...
 
Ja weszlam dzis na wage pierwszy raz od czerwca, my wagi nie mamy ale bylismy u znajomych i stwierdzilam ze raz kozie smierc :-D
No i mam na plusie 17 kilosow.
I to na pewno nie woda bo nie puchne ;)
 
reklama
teraz to juz mi to jakos wisi ile na plusie.. a uzbieralo sie tego troche, hehhe nie martw sie cytryna, zrzucimy to !!!:-)
 
Do góry