reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

my w tym roku zostajemy w NO bo się spłukaliśmy ,może sobie pojeździmy tylko po okolicy bo jest co oglądać :tak:
agrafka myśmy Kubie kupili dvd do auta i ostatnio jeździ chętnie i ogląda bajki :tak:, a Lenka z reguły zasypia ,chociaż pewnie im starsza tym będzie ciekawsza wszystkiego
 
reklama
U nas wyjazd zapowiada się od 4-8 lipca. 5 dni , ale jak na zamknięcie w głuszy to wystarczy ;-)może jeszcze uda się gdzieś pojechać , ale te parę dni i tak nas cieszy;-)
Jedziemy w miłym towarzystwie Etny i jej panów;-)
 
oo fajnie macie

U nas tez nie dluzej jak 5 dni bedzie, gdzies w sierpniu. Tylko jeszcze nie mam pomysłu gdzie. Kuba chce do Koszelówki, tam gdzie w zeszłym roku ale ja bym z checia wypróbowała cos innego tylko nie wiem czy znajde równie blisko.
 
No to fajnie :-) to jest gospodarstwo agroturystyczne? Ile płacicie jak można wiedzieć?
My chcemy do Gowidlina, ale będzie nas 10-cioro licząc z dziećmi, domki od osoby po 40-50 zł/dobę przez 4 dni (od pt do pon) to wyjdzie w najgorszym przypadku 2000 zł za nas wszystkich. Za drogo, bo jak byliśmy w Nadolu za domek zapłaciliśmy 50 zł na dobę ;-) a było nas ośmioro. Także szukamy miejsca gdzie zapłacimy za domek a nie osobę, niech to nawet będzie 100zł x 4 doby = 400 zł. No i teraz tak myślę że może w gospodarstwie agro byłoby taniej?
W Wieżycy gdzie moja mama jeździ też liczą za domki....
 
my planujemy nad morze, cos kolo polowy lipca, na okolo 3 dni. ale jeszcze nie wiem gdzie dokladnie. trzeba w koncu cos poszukac :-)
 
My też nad morze ale jeszcze nie wiem kiedy i na ile( pewnie nie długo 3-4 dni) tylko tym razem z młodym.;-)
A w które miejsce też nie wiem, bo mi jest to obojętne ważne by Patryk zobaczył morze :tak:
 
reklama
U nas z urlopem nie wiadomo jak będzie, bo A chyba będzie go miał dopiero w sierpniu, a brat A z żoną i nasz przyjaciel ze swoją rodzinką z którymi mieliśmy jechać mają urlop od połowy lipca:baffled:



My byliśmy dwa dni temu nad morzem, właściwie zatoką, pierwszy raz w tym roku na plaży i Asi to wcale a wcale nie obeszło:-D choć kąpać chciała się od razu, jak inne dzieci. Ale ludzie chyba przesadzają, woda przecież jeszcze nie przekwitła, mnóstwo "syfu" w niej i w tym wszystkim pluskają się maluchy:baffled:
 
Do góry