reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

reklama
To super cena! Za pokój z łazienką extra!!
Kurcze, to myśmy przepłacili - 120zł za pokój z łazienką w tej Wiśle..


to szwagra znajoma wiec albo ma takie ceny albo po znajomości nawet go nie pytałam w sumie.tak samo uważam że jest ślicznie.zreszta ja jadę nad morze tam bede tylko spać więc wiecej mi nie potrzeba hehe
 
Nam plany nadmorskie nie wypalily w tym roku, pogoda sie teraz popsula, a pozniej to ja juz sie boje jechac "na wylocie"... no i w tym roku sie pewnie skonczy na okolicznych jeziorkach ;-)
Ale mam pytanie.
mozecie polecic jakas miejscowosc na Mazurach, a takze gdzie konkretnie pojechac w rejonie Slowackiego Raju?
Na nastepny rok wymyslilismy sobie takie "konkretniejsze" wakacje, bo tu w naszej miescinie to chyba kolejnego lata nie damy rady wytrzymac... :-) zawsze chcielismy jechac gdzies w cieple kraje, ale to co sie dzieje ostatnio z biurami podrozy raczej do tego nie zacheca :-(
Czekam na jakies pomysly ;-)
Dziekuje :-)
 
Dziewczyny czy byłyście może w Juraparku z dzieciaczkami?Jeśli tak to jakie wrażenia?

My oczywiście w tym roku będziemy musieli zostać w domu , bo B ciągle w trasie wstaje o 3 i wraca po 17 do domu.

Pomyślałam,że moglibyśmy przejechać się do Juraparku w Solcu Kujawskim tylko czy Patryk nie będzie się bał tych dinozaurów ;-)...
 
Dziewczyny czy byłyście może w Juraparku z dzieciaczkami?Jeśli tak to jakie wrażenia?

My oczywiście w tym roku będziemy musieli zostać w domu , bo B ciągle w trasie wstaje o 3 i wraca po 17 do domu.

Pomyślałam,że moglibyśmy przejechać się do Juraparku w Solcu Kujawskim tylko czy Patryk nie będzie się bał tych dinozaurów ;-)...
bylismy z Tomkiem pare mies temu. Na poczatku byl przerazony, tzn chodzil i ogladal, ale nie bylo szans podejsc blizej :-)
Dopiero jak zobaczyl, ze inne dzieci dotykaja i nic sie nie dzieje, to sie odwazyl dotknac niektore dinozaury. Potem zamiast strachu pojawilo sie podekscytowanie, wszystko go ciekawilo :-) No i na koniec musial sobie tam kupic jednego do domu ;-) do dzis sie nim czesto bawi. Nie zalujemy tej wycieczki, widac bylo ze to jakas atrakcja, ale pewnie za pare lat znow podjedziemy. :-)
 
jak tylko bedę mogła to za rok jedziemy w to samo miejsce lub jakiś Egipt ;-)

nie wiem tylko czego ludzie na Władysławowo narzekają tzn głownie Ci co nie byli nigdy albo byli i ich nie stac już czy co bo nie kumam:sorry2:dla mnie to normalne miasto z kupa straganów ...matko Igi wyssał całą kasę:-Di plażą...trzeba tylko wiedzieć gdzie na nią iść a jak się nie wie to się człowiek ciśnie i ciśnie na lanserskiej z małolatami :-Dmy chodziliśmy na plażę w stronę Chłapowa za stacją Orlenu za Biedronką wg mnie to plaża rodzinna bo dzieci kupa ale i mniej wszystkich ,po prawej stronie portu!!!

co do willi w której byliśmy super:-) łazienka ,balkonik wszystko nowe,na dole kuchnia ,gril plac zabaw i cisza ,wieczorem troche glosniej bo dzieciaki ale to troszkę bo za chwilę wszyscy spali..i z dala od centtrum bo tam to sie zycie zaczyna wieczoreeem;-)jestem podjarana jak nie wiem co za rok chce tak samo !!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
oj Cleo zazdroszczę Ci tego wyjazdu

Lotka moi byli w Dinoparku w Kołacinku z dziadkami. Kuba był drugi raz, a Michał pierwszy. Bał się trochę na początku ale później się rozruszał i wrócił zachwycony z zakupionym dinozaurem oczywiscie. Ale u ns jest szl na dinozaury. Od ran do nocy dinozaury, czytaja encyklopedie o dinozaurach, znaja ich nazwy itd
 
Do góry