reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze siedmiomiesięczne dzieci.Co u nich słychać ??

Witam,

A`propos siadania. Sonia nie potrafi usiasc z lezenia na plecach, ale...
Ostatnio polozylam ja na brzuszku z zamiarem uspania jej, poszlam do kuchni zrobic herbatke, a jak przyszlam mloda siedziala z usmiechem na twarzy i bawila sie misiem :)
Jak tu teraz ja usypiac? ::)
 
reklama
No właśnie.........ja mam ten sam problem...co kłade Damiana spać ...to on własnie przekręca się na wszystkie strony...a ja utkwi w nieodpowiedniej dla niego pozycji to nas woła .....delikatnym pokwekiwaniem.........Teraz jego czas zasypiania wydłużył się ......

Teraz wychodzi........im dzieciaki są starsze tym badziej dają sie we znaki ..hihihihi

Pozdrawiam
 
No to widzę że u nas tak samo z tym zasypianiem :)
Moja Nicole od paru dni umie sama usiąść z leżacego. U nas znowu upały już od rana 30 stopni. W nocy było chłodniej to mała przespała spokojnie nockę, ale wczoraj w dzień prawie w ogole biedna nie spałą bo jej za duszno było... . No ale co ja na to poradze|? Chłodzę jej pokój ale to i tak za mało. No cóż musimy to przeżyć z biegiem czasu się przyzywczai.
SIABA No to super że już z malym Oki :) Miłych wakacji, a wszczególności wypoczynku!!!
Witam mamuśki i dzieciaczki :)
 
Wiecie co przez te upały mała w ogóle nie bierze cyca.. może i dobrze bo wydaje mi sie że już nie bedzie go brać zapomni i już :) bynajmniej nie ma problemu z odzwyczajaniem :)
 
No to gratuluje, bedziesz jedna z niewielu mam karmioncych, ktore nie maja problemow z odstawieniem do piersi.

Narzekalam na wiatry... teraz narzekam na upal. Sonia budzi sie po 4 i przy tych upalach ledwo zyje, niewyspana ciagla z Sonia na dzialce, a na dzialeczke 30 minut drogi w pelnym sloncu, naszczescie na dzialce mam altanke.
Ale niech swieci, jest przyjemniej.

Pozdrawiam,
 
Moja Nicole dostała od tych upałów takich strasznym potówek na pleckach i brzusiu.. ma ubrane cieniuteńkie body ale to i tak za ciepło, a bez niczego nie mogę jej zostawić bo w domu jest przeciąg.. bo inaczej nie idzie ochłodzić mieszkania :( no trudno, za pare dni na pewno jakoś jej zejdą.. . Ja lubię ciepło no ale to słonko czasem wykańcza.. ale jak jest deszczowo to też źle... ech nie idzie nam dogodzić :)
 
Ja z Sonia mam to samo, cieniej ubrana niz ja, a i tak ma potowki :(
Ale jak swieci slonko, to przyjemniej sie wstaje :)

Sonia dzis pierwszy raz raczkowala sobie na dzialce, trawa bardzo jej sie spodobala, skubala i rwala, zajecie miala na prawie godzine :-) Probowala tez lapac mrowki :laugh:
A to dzieki sloneczkowi...
 
No i mamy to nie sa potowki tylko odra.. strasznie mala wysypalo ale to niby lepiej! nie goraczkuje ogolnie dobrze sie czuje takze bedzie ok po ytgodniu jej przejdzie :)
 
reklama
Do góry