reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zdanie - dieta Oxy

Ja mam pytanie, odnośnie efektu yoyo czy on występuje przy tej diecie? Bo z tego co mi wiadomo, jak się nagle chudnie aż tyle to ten efekt jest wręcz nieunikniony...
 
reklama
Ja mam pytanie, odnośnie efektu yoyo czy on występuje przy tej diecie? Bo z tego co mi wiadomo, jak się nagle chudnie aż tyle to ten efekt jest wręcz nieunikniony...

No ale poczytaj wcześniejsze posty :p
W Oxy masz tylko jedną fazę stricte białkową a potem już następuje utrzymanie, stabilizacja i bezpieczne wyjście z dietki. Miarowo i spokojnie. Ten podział na fazy jest właśnie PO TO żeby żadne yoyo nie dopadło. Zresztą jak poczytasz sobie o tej dietce więcej to zobaczysz, nie słyszałam jeszcze o przypadku yoyo po stosowaniu oxy :)
 
No ale poczytaj wcześniejsze posty :p
W Oxy masz tylko jedną fazę stricte białkową a potem już następuje utrzymanie, stabilizacja i bezpieczne wyjście z dietki. Miarowo i spokojnie. Ten podział na fazy jest właśnie PO TO żeby żadne yoyo nie dopadło. Zresztą jak poczytasz sobie o tej dietce więcej to zobaczysz, nie słyszałam jeszcze o przypadku yoyo po stosowaniu oxy :)

A ja jeszcze dodam tylko, że robiłam tę dietę już dwa razy. Za każdym razem schudłam (i to niemało) a nigdy nie miałam ponownego przybrania. Tak więc mam do Oxy zaufanie (ale po wyjściu z diety trzeba się w miarę rozsądnie odżywiać oczywiście)
 
Na innym forum czytałam, że teraz jest nowa dieta Oxy. Orientujecie się może o co chodzi? Jakaś nowa wersja?
 
No ja też właśnie czytam o tej nowej oxy. Wychodzi, że teraz jest ściśle dopasowana pod osobę stosującą... Ja się chyba skuszę na ten startowy pakiet, tak żeby sprawdzić jak to wygląda :)
 
Ja sobie dziś wykupiłam, chociaż trochę tak głupio może przed weekendem ale mam dosyć odkładania i tak nigdzie na halloween nie idę. Tak więc udało mi się zrobić zakupy jeszcze na najbliższe dni i startuję jutro!
Na razie mogę powiedzieć, że faktycznie dość szczegółowo trzeba siebie przedstawić i wtedy ta dieta jest dopasowywana pod daną osobę. Bardzo mi pasuje jadłospis! :)
 
Ja sobie dziś wykupiłam, chociaż trochę tak głupio może przed weekendem ale mam dosyć odkładania i tak nigdzie na halloween nie idę. Tak więc udało mi się zrobić zakupy jeszcze na najbliższe dni i startuję jutro!
Na razie mogę powiedzieć, że faktycznie dość szczegółowo trzeba siebie przedstawić i wtedy ta dieta jest dopasowywana pod daną osobę. Bardzo mi pasuje jadłospis! :)

Sabrinka i jak efekty? Ja od poniedziałku startuje, paradoksalnie do działania pchnął mnie wpis tutaj DIETA TO PODSTAWA ! :p
 
reklama
Do góry