reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Dzięki dziewczyny!!!
Slonko- i to jest metoda, niech się wyprowadzi do babci- bardzo dobrze, a Wam w tym czasie uda się naprawić młodą, dobrze jej ojciec powiedział- wystarczy zmienić zachowanie a i życie będzie milsze, oby zmądrzała, wtedy Ty będziesz mieć spokój a twój mąż będzie szczęśliwy że młodsza córka polepsza z Wami kontakt.
 
reklama
czesc ! nie bylo mnie troche,ale powod znacie i wiem ze minka wam powiedziala o mojej pieknej dzidzi.staralam sie nadrobic zaleglosci listowe -uzbieralo sie tego przez miesiac:szok:.nie bardzo moge pisac bo sie doje i mam tylko 1 reke wolna.odezwe sie w przyszlym tyg.powiem wam tyle ze Dylan urodzil sie w "przepowiedziana" date czyli 14 marca wazyl 3270 i mial 51 cm.Teraz jest juz duzym chlopcem wazy ponad 4 kg i ma az 53 cm :-);-)Wkleje fotki nastepnym razem.Aaaaa dodam ze porod bt byl horror 31 godzin :baffled:
milego weekendu paa !
 
Hej,
KINDZIA milo, ze sie odezwalas :tak:, gratuluje raz jeszcze slicznego synka a Dylankowi zycze slodkiego dziecinstwa i przede wszystkim duzo zdrowka :tak:.
Moja mala jak sie urodzila to wazyla 3250 - byla taka malutka i slodka (kiedys Wam wkleje zdjecia jak sie naucze :rofl2:)
Izyda gratuluje synka :tak::-)

Minka Ty tez juz niedlugo bedziesz tulila swoja ksiezniczke :-D

Slonko napisz co u Ciebie :tak: Starsza juz sie wyprowadzila?

A u nas dzisiaj busy, robimy pokoj dla Mlodego. Malujemy, kladziemy podloge a w przyszlym tygodniu kolega mojego M., ktory robi sliczne graffiti na scianach ( obrazy) namaluje cos dla Mlodego. Ale chlopak sie ucieszy :-D.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Nie było mnie tu troche ale to wina kompa.Teraz jest ok. mam nadzieje nadrobie zaległości na bb.U mnie znowu zmiany ale na lepsze.Odzyskałam swoje mieszkanie i tylko kapitalny remont i już zmykamy tam mieszkac no i w końcu nie będe musiała ogląda kolei eksa będe miała niedaleko więc też troche kiepsko,ale z nim szybko dam sobie rade.
 
A u nas wielkimi krokami zbliża się przyjazd Młodej... Już na 3 dni przyjeżdża na 2 tygodnie :baffled:
Na pocieszenie zostaje mi to, że w piątek jedziemy po autko dla mnie :-)
 
Inna- powodzenia z młodą, mam nadzieję że będzie ok, i że tatuś nie zapomni nagle o waszej córce i nie skupi całej uwagi na młodej...
Kindzia- 31 godzin trwał poród?, masakra, to przecież wykończyć się idzie...
Mama Julci- to fajnie że się przeprowadzacie, exowa wynajmie chyba detektywa żeby śledzić co się u was dzieje, hehe...
Minka- coś się nie odzywasz, czyżby to już...?
A my dzisiaj miło spędziliśmy dzionek- pogoda piękna więc wybraliśmy się z grilem nad jezioro, przydało mi się trochę odpoczynku po całym tygodniu studiów...
 
Niestety jeszcze nie... ale już bym tak chciała, juz mam wszytkiego dość!
Zero zrozumienia, ciągle kłótnie... ale dam radę chyba ;-)
 
Będzie dobrze Minka, urodzi się malutka to pewnie i twój facet się poprawi, tak to już z tymi facetami jest że nie rozumieją kompletnie kobiet w ciąży, poza wyjątkami oczywiście, ja też mogłabym dużo pisać o rozczarowaniu związanym z zachowaniem mojego, chciałabym być traktowana jak księżniczka a tymczasem on wyznaje zasadę że "ciąża to nie choroba". No, ale myślę że po porodach będzie lepiej.
 
reklama
Do góry