reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kochana ja się do lekarza wybieram dopiero 9 lipca...
Z tego co pamiętam to Ty masz dzisiaj wizytę, a Rossa jutro.
Oczywiście czekamy na relacje :tak:
Mama Sówka czy Ty masz mieć dzisiaj robione USG ??

Hehe to chyba coś mi się pomyliło:-p wiesz ginek ma u siebie w gabinecie USG, więc jeśli uzna, że potrzeba zrobić to pewnie zrobi, a jak uzna, że za wcześnie to pewnie nie:confused:
 
reklama
Witam dziewczyny sorry ze wczoraj nie odpisalm ale nie mialm sily po lekarzu wybralismy sie z mezem jkeszcze do niemiec a potem zlapaky mnie takie mdlosci ze szkoda gadac .juz wam opisuje wizyte fasolka rosnie serducho bije , ale niestety ja mam bakterje w moczu i musz brac dwa razy dzienie augmentin pozatym wszystko ok nastepna wizyta 27 lipca.
 
A jak Ci sie to objawialo na USG, ten odklejony torfoblast?
lekarz to widział..z tego co zrozumiałam i widziałam, to były to takie jasne smugi widoczne podczas badania USG... Ogólnie objawy miałam takie,że bardzo bolał mnie brzuch ...tak jak na okres choć to podobno normalne ,bo wszytsko tam się rozciąga ,ale niepokojace były bardzo silne bóle co pare godzin trwajace kilka minut...i to lekarz określił jako brak odpowiedniej ilosci progesterenu odpowiedzialnego za utrzymanie ciąży i organizm poprostu chciał się pozbyć ciąży ,wywołując poronienie....Jako ,że organizm wytwarzał za mało tego hormonu potrzebne było podnie go w formie luteiny dzięki której już dosłownie po paru dniach wszytsko doszło do normy :tak: W ekstermemalnych przypadkach podaje ją się w zastrzykach...ale to jak występuja jeszcze plamienia ...
 
Cześć ciężaróweczki !!!

Jak się kochane czujecie ??

U mnie mega mdłości i brak apetytu...
A senność aka,że mogła bym cały dzień spać tylko córa mi na to nie pozwala :dry:
Ale zawsze po obiedzie jak mała nie chce się kimnąć ze mną...to rozścielam wyrko przed tv i włączam małej bajki i ja sobie kimam a mała lezy koło mnie...
Przyjemne z pożytecznym dla nas obu ;-)

Ja mam w poniedziałek kolejną wizytę u gina i już się doczekać nie mogę..bo może już bijące serduszko zobaczę :-D
 
lekarz to widział..z tego co zrozumiałam i widziałam, to były to takie jasne smugi widoczne podczas badania USG... Ogólnie objawy miałam takie,że bardzo bolał mnie brzuch ...tak jak na okres choć to podobno normalne ,bo wszytsko tam się rozciąga ,ale niepokojace były bardzo silne bóle co pare godzin trwajace kilka minut...i to lekarz określił jako brak odpowiedniej ilosci progesterenu odpowiedzialnego za utrzymanie ciąży i organizm poprostu chciał się pozbyć ciąży ,wywołując poronienie....Jako ,że organizm wytwarzał za mało tego hormonu potrzebne było podnie go w formie luteiny dzięki której już dosłownie po paru dniach wszytsko doszło do normy :tak: W ekstermemalnych przypadkach podaje ją się w zastrzykach...ale to jak występuja jeszcze plamienia ...


ja biore luteine 2*2... bo na usg lekarz tez cos tam widzial i zeby sie nie zrobi pecherz z krwia... , jutro ide na wizyte takze zobaczymy,
 
Witam dziewczyny sorry ze wczoraj nie odpisalm ale nie mialm sily po lekarzu wybralismy sie z mezem jkeszcze do niemiec a potem zlapaky mnie takie mdlosci ze szkoda gadac .juz wam opisuje wizyte fasolka rosnie serducho bije , ale niestety ja mam bakterje w moczu i musz brac dwa razy dzienie augmentin pozatym wszystko ok nastepna wizyta 27 lipca.

no to super,ze wszytko dobrze :-D
 
Ja dzisiaj sie czuje sama nie wiem jak, rano zawsze jest lepiej dlatego wykorzystalam to na nauke do obrony... zobaczymy jak bedzie pozniej, bo najgorzej jest popoludniu. jutro ide do L, takze juz sie nie moge doczekac. Ja sie jedynie podczas snu czuje dobrze wiec staram sie jak najwiecej spac, chcoiaz ile mozna...
 
reklama
Dormark świetnie że z Fasolką wszystko dobrze,a tych bakterii zaraz się pozbędziesz i będzie OK :-D
eliza80 całe szczęście że już wszystko opanowane :tak:

elvira22 współczuję tej śpiączki - teraz na szczęście mnie nie morduje. Trzymam kciuki za serduszko :-)

Losek bidulko... trzymam mocno kciuki za wizytę i oczywiście za obronę :tak:
 
Do góry