reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Chyba lepiej żebym nie pisała o tym co robiłam;-):-):-)
Ale to już przeszłość:-p
Teraz muszę się zabrać za wychowanie tego małego łobuza, bo się rozbestwiła okropnie z tatusiem:wściekła/y:
no i strasznie się drapie...nie wiem czy to nerwowe, czy coś ją swędzi, czy coś ją pogryzło ale drapie się do krwi:-:)-( co z tym zrobić?? jakoś dezynfekować??pewnie się wybiorę do pediatry ale marne mam o niej zdanie, więc pewnie nic nie wymyśli-- jak zwykle zresztą...
 
reklama
Wiem, że nie piszę często, ale czytam regularnie :tak:

My (ja, Filip i moja mama, Marcin-praca :() we wtorek wylatujemy do Grecji na wyspę Zakynthos. Dwa tygodnie z Filipkiem, bez pracy... już się nie mogę doczekać... plus słoneczko, plaża, ciepłe morze... ehh :-)

Wysepka ma tylko 102 km obwodu, 40 km długości i 20 km szerokości, więc planujemy ją całą zwiedzić :tak: Pieszo, rowerami i autkiem.

Trzymajcie za nas kciuki we wtorek koło 13, bo cała nasza trójka leci pierwszy raz samolotem... :-D nie powiem, że się nie stresuję... Tymbardziej, że najpierw musimy dojechać do Pyrzowic, mam nadzieję, że jutro Marcin dostanie od dyrektora wolne i będzie mógł nas spokojnie odwieźć...


Buziaki!!! Być może wezmę laptopa to wskoczę wtedy na BB i zdam relację :-)

P.S. A za rok to chyba się z Kogą przed urlopem umówię - bardzo mnie zaciekawiła tym Marokiem na dziko... :tak::-)
 
uhhh catherinko - boskie wakacje wypoczywaj ile się da
a za rok to ja uziemiona będę totalnie z małym bobo:tak:
 
reklama
Do góry