reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Faktycznie byłoby fajnie, gdyby dostęp do wątku foteczkowego był zastrzeżony.
Część z Was zapewne pamięta oferę z blogiem, na którym znalazły się nasze zdjęcia brzuszków i usg. Sprawa ucichła, blog został usunięty. Najpierw strasznie się wściekałam, że znalazło się tam zdjęcie mojego brzuszka, ale potem mi przeszło i nawet przez chwilę żal mi było tej dziewczyny, że musi udawać, że jest w ciąży...No ale zdjęcia dzieciaczków to jednak co innego. Ja na razie Jaśka nie usuwam. Nie czytuję blogów w necie, więc pewnie nie natknę się na podkradzione zdjęcia mojego synusia :laugh:
 
okropna jeswt ta sprawa
a czy nie da sie tak jak PYTIA pislaa zeby dostep byl zastrezzony
tylko co to za klopot zalogowac sie i wejsc na nasze foteczki
 
Albo żeby dostęp do tego wątku "Zdjęcia Naszych Skarbów" miały tylko mamy marocowe, ale tylko te, które do tej pory są zarejestrowane.
 
Już wysłalam pytanie do adminów czy techniczne możliwe jest ograniczenie dostępu do jakiegoś wątku dla przez nas określonej grupy użytkowniczek.
 
reklama
zmieniam temat

myslalam ze juz sie totalnie zablokowalam na sprawy lozkoweale wczoraj hmmmmmmmmmmm swiatelko zaswiecilo
ale sie nie odwazylam
mam pytanko czy tzreba czekac za ta kontrola u gina czy nie?

i jeszcze czy wasze dzieci tez maja takie wyczucie czasu jak moj maluzh
otoz zawsze budzi sie na zarcie kiedy ja mam cos zjesc czy to sniadanie czy obiad czy cokolwiek to zawsze ale to zawsze sie budzi

np wczoraj mezyk mnie kompletnie zaskoczyl zrobil pyszna kolacje przy swiecach bylam zachwycona bo po raz pierwszy to zrobil i tak slicznie udekorowal(ma chlopak talent,ktory ukrywal przede mna tyle lat ;)) no i zasiadamy do jedzonka a tu maly sie budzi na cyca.chcial chlopak z rodzicami zjesc ;)
ale normalnie sie wkurzylam probowalam nawet mu smoczka wcisnac alke plul nim i sie dusil wiec jadl z nami ;)
 
Do góry