reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A odnosnie walentynek, to normalnie wierzyc mi sie nie chce, ze za 5 dni bedziemy w Amsterdamie!!! :szok: :-D :-D No naprawde mnie zaskoczyl! Super niespodzianka!!! Choc on zawsze mi robi extra prezenty - ma lepsze wyczucie niz ja!! Lecimy we wtorek raniutko wracamy czwartek wieczorem! :tak: Dwie noce bez Elli!!:-( To najgorsze!! Juz sie boje czy bede w stanie sie odprezyc czy bede ciagle o niej myslala!:zawstydzona/y:
 
reklama
moj mezus jakies 4 dni temu zerwal zonkile na trawniku i wlasnie wczoraj sie rozkwitly smial sie ze to prezent na walentynki i pomimo tego ze mowilismy ze nuie robimy zadnych prezentow kupilam mu lizaka serducho a on dał mi rozyczke ale taka w doniczce miniaturke:tak: fajnie tak obdarowywac sie prezentami:-):-)
 
Sylwia: wchodzisz do podpisu wklejasz link (pamietaj, ze to musi byc ten BBcode do wstawienia na forach dyskusyjnych), robisz podglad podpisu i widzisz czy ci wyszlo czy nie!! Musi wyjsc, bo przed chwila probowalam!!!;-) Powodzenia!!!
 
magdalenaB ona to mleko pije od listopada :-) tak więc to nie alergia.
Ostatnimi czasy nie jadła żadnych nowości...

Obstawiam:
1. coś zjadła co jej nie podpasiło
2. moje dziecię jest po przeziębieniu więc nałykało się flegmy...i jakoś jej się musiała pozbyć
3. reakacja na odstawienie

A może wszystko na raz albo jeszcze coś innego:confused: Nie wiem.Dzisiaj już ma humorek i kolorki tak więc myślę,że jest już oki, chociaż kupa była giganyczna...(może za dużo bułki:no: )
 
Ewunia- możesz to nawać cenzura ale żeby nie było sytuacji że nie można czegoś znależć to romowy prowadźmy na innym watku - tu niech beda rzeczy istostne dla karteczek - bo to naprawde trudne późnej coś znaleźć...

I jeszcze raz prosze dziewczyny o to by zanim zapytacie o coś zaglądac do pierwszego posta w tym wątku - tam jest większość odpowiedzi...

Asiabeti i Asia 21 - przepraszam za podmianę dzieciaczków :)

dostęp do pierwszego posta mam ja i Terseska - więc w razie czego można prosić o dopisanie czegoś nawet na PW :)

mamy mnóstwo watków - niech będą troszke na temat - zwłasza te w których sa ważne informacje - to tak dla naszej wygody - dlatego posty wyjasnione lub juz nieaktualne a nie niosące ważnych treści osobistych i wewnętrznych to po prostu usuwam. - z watków inrofmacyjnych... - lub przenosze do wątków gadułowych :)
 
azik tak to nazywam bo o ile pamietam to wlasnie a propos karteczek przytoczylam dziewczynom posta tereskii z pierwszej strony, ktory mysle wyjasnia te wszystkie pytania ktore wczesniej padly...zniknal tez post magi86, ktora wyjasniala sytuacje a teraz ktos znow o to pyta?? jakbo zostalo to juz by nikt nie pytal... albo wystarczy w temacie napisac lista obecnosci na urodzinkach - bez komentarzy...
 
reklama
ewunia, jeżeli ten post występuje o 3 strony dalej to nie ma potrzeby go przytaczać, to tylko spowalnia forum i wątek...

przytoczyłaś post w którym zaszło już 5 zmian - więc jest dość nieaktualny... i tym samym wprowadzający w błąd


a są tu potrzebne komentarze - ale na temat - jezeli maga już sie wytłumaczyła i Marlenka w kilku watkach i 10 postach - to wystarczy.

maga nie potwierdziłą udziału - i to musi wystarczyć, resztę osobistych spraw nalezy załatwiać na PW albo w watkach gadułowych ale nie inormacyjnych - bo wtedy informacje giną

Ewunia - prosże od tego sa inne watki i przenosze nasze posty do głownego
 
Do góry