reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Ewunia - miałam cały czas napisane - że sprzątam wątek

nieważne, widże że niewiele do ciebie dociera - nie jesteśmy w przedszkolu i myślałam że nie trzeba tutak wszystkigo punktować, ale jeżeli co chwila ktoś pisz eprosbę na ten sam tema bo nie moze znleźć informacji to znaczy że jest źle

a porzadek zrobiłam z iloscią 200 postów a nie 2... w których były ciągle te same pytania i te same odpowiedzi, a Twoich wypoiwedzi było 3 identycznych. W takim bałaganie cięzko o informacje istotbne, zwłaszcza gdy ma sie mało czasu by szukać...

Prosże Cię , skońćz już i ja Cien- to Ty najechałaś na mnie - a ja Ciebie nie opierdzieliłam że zaśmiecasz forum - nie uzyłąm takich słów - po prostu posprzatałam - aby było czytelniej. wytłumaczyłam (po raz n) dlaczego zrobiłam tam porządek.

EDIT
i cosik mi się wydaje że takie traktowani ludzi jak post poniżej nie jest fajne...

ale ucze się szybko

DOBRANOC EWUNIU, KOLOROWYCH SNÓW
 
ja juz wszystko powiedzialam i uwazam sprawe za zamknieta...mam nadzieje ze azik tez..bo nieporozumienia sie zdarzaja ale wazne zeby na koncu podac sobie reke


moze sie nie dopatrzylas wiec cytuje sama siebie....
oczywiscie wszystko mea culpa...najechalam, nie zrozumialam, to ci s*ka ze mnie wyszla... wszystkie pozostale panie przepraszam za zamieszanie
pozdrawiam,
dobranoc
 
EDIT
i cosik mi się wydaje że takie traktowani ludzi jak post poniżej nie jest fajne...

ale ucze się szybko

DOBRANOC EWUNIU, KOLOROWYCH SNÓW

widzisz tylkoz e jesli powstawaly spory na forum miedzy innymi dziewczynami to ja sie w nie nie mieszalam i ich nie podsycalam wiec jesli juz cos takiego wyszlo miedzy nami to po co mnie jeszcze zaczepia?? cokolwiek bym nie odpowiedziala kasi byloby zle, dlatego z umsiechem i troche z dystansem dalam do zrozumienia ze nie ma sensu sie w to mieszac... szkoda ze to tak powaznie potraktowalyscie...

END OF STORY...
 
reklama
też o niej ostatnio myslałam - napewno dziewczyna zalatana tak jak mówisz Sylwia praca+szkoła - a jak znajdzie chwilkę wolna to poświeca ją Filipkowi
 
Do góry