reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
kaśka76 pisze:
Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział, że tak zwane "becikowe" będzie wypłacane od początku przyszłego roku. Wyniesie ono 1000 złotych i będzie przysługiwało osobom o najniższych zarobkach.
Premier podkreślił jednak, że "becikowe" otrzyma więcej osób, niż teraz otrzymuje zasiłek porodowy. Odpowiednie rozwiązania prawne ma jutro przyjąć rząd.


no i sprowadzili nas na ziemię - pomarzmy o pieniążkach, wątpię coby nagle byli w rządzie "dobrzy" i podnieśli próg - marzenia ściętej głowy, a chołota będzie sobie teraz robić dzieci do oporu, bo tysiączek będzie i znowu przybędzie gromada niechcianych dzieciaczków. :( czy oni w ogóle myślą???

daj spokój Kasia - szkoda gadać! niechcianych dzieci przybędzie - policja i pogotowia rodzinne będa miały więcej pracy! :( kretyństwo!
 
uwaga, nadchodzi wyż (nie)chcianych dzieci...Smutne, ale teraz to może dużo dzieci się urodzić skoro można na urodzeniu dzieciaka zarobić... :(
A Ci co chcą mieć dzidziusia pomimo tego 1000zł i tak sobie go zrobią...MY JUŻ ZROBIŁYŚMY!!!
 
Kinga - dziękuję pięknie...zaraz zabieram się za robienie syropku.

Dziewczyny, no cóż, Marcinkiewicz kolejny raz powalił na kolana. A może właśnie o to mu chodzi, żeby zaludnić kraj i owszem (gość czuje taką misję), ale najlepiej zrobić to przy pomocy ludzi, którzy nie dyskutują, którzy dzieci chowią a nie wychowują. Z taką grupą społeczną jest łatwiej. Z resztą, tak odnośnie Marcinkiewicza, nie ma niczego gorszego niż głupota w akcji.
 
mnie rozwalił tekst chyba pani Jarugi-Nowackiej, która z uśmiechem stwierdziła, że nie widzi powodu aby pomagać ludziom bardzo dobrze zarabiającym (to było odnośnie becikowego). Myślę więc że jako granicę powinni przyjąć średnią krajową conajmniej. Bo jeśli ta Pani uważa mnie za osobę bardzo dobrze zarabiającą to ja gratuluję optymizmu i życzę jej i jej dzieciom takich samych bardzo dobrych zarobków :D
 
Hey ja jestem pierwszy raz. Mam termin na 24 marca.:)
;D i bedzie chłopak ...................a miała byc dziewczynka:)
w akiej sytuacji trzeba zacząć myslec o kolejnej dziewczynce................niedługo:)
 
reklama
Do góry