reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
Odświeżam bo coś tu mały ruch;-)
Nowości z biżuterii:
2012-12-08 18.45.40.jpg_external_images_media_4772$FSC_0980.JPGa tutaj "Takie tam z wesela" ;-) Zdjęcie dosyć stare, ale nie mam innego na którym będzie widać sukienkę, a tu chociaż kawałek. Plecy wycięte i taka na pół uda. Do tego pod kolor kolczyków oczojebne szpilki różowe, które już kiedyś wrzucałam;-)

I jeszcze kilka nowości, które pragnę przygarnąć:
Dzięki Bogu dział kids "duża dziewczynka" jest dla mnie jak znalazł;-)Więc i taniej i coś extra można upolować...
MARYNARKA PONTE DI ROMA - Płaszcze - Dziewczynka (2-14 lat) - Dzieci - ZARA Poland
MARYNARKA Z KONTRASTOWĄ LAMÓWKĄ - Płaszcze - Dziewczynka (2-14 lat) - Dzieci - ZARA Poland
SKÓRZANA TORBA-WALIZKA - Torebki - Dziewczynka (2-14 lat) - Dzieci - ZARA Poland
szukam takich butów, ale tańszych...:
ASOS | ASOS MOMENT Flat Shoes at ASOS
I jeszcze kilka różności:
Black Amour Music Tank Top
Silver Holographic Sally Chain Box Bag
Reserved - Kolekcja Jesień Zima 2012
Marzy mi się taka lub taka kiecka na sylwestra. Ale pomarzyć tylko mogę, gdyż w tym roku sylwester z Polsatem i dzieckiem w domu:)
Cameo Gold Black Contrast Cross Strap Bodycon Dress
Bershka Polska - Sukienka Bershka z przejrzystymi elementami
Na razie tyle :-D:-)
 
reklama
Do góry