reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

Ja bardzo długo miałam fazę na bebetto luca. Już nawet pojechaliśmy do sklepu z zamiarem zakupu, ale sprzedawca wybił nam go z głowy proszca męża żeby złożył stelaz. Tortura, ledwo mu sie udało. Kupiliśmy inny, który ja składam jedna ręką. To dla nas ważne, będziemy dużo z wózkiem jeździć.
 
reklama
My jesteśmy zdecydowani na bebetto nico plus, poczytalam sporo -praktyczny jak na nasze, wiejskie warunki. Wada może być jedynie waga ale ja nie mam wysoko :)
 
czesc dziewczyny, jestem z wrześniówek 2014 i podczytałam wasz watek bo mam termin na 30 września, więc równie dobrze moge urodzić w październiku :p
pytałyście się o bebetto, ja kupiłam bebetto flavio. stelaż ma jak od nico plus. moje spostrzeżenia (na razie stoi i czeka na lokatorkę) :
gondola jest duża,
składa się faktycznie niekomfortowo, ale do przezycia, kwestia wprawy,
pod materacyk będzie trzeba dac kocyk bo jest cienki w gondoli,
manewruje sie nim bosko, to że ma podnoszone dno to akurat dla mnie opcja totalnie zbędna, ale jest jakby co.
kółka ściąga i zakłada się błyskawicznie
nie podoba mi ise jak chodza zamki - przy budce i przy pokrowcu od gondoli, sa takie cienkie jak od zwykłej bluzy,a powinny byc chyba zdecydowanie grubsze, mam wrażenie że jakbym mocniej niechcący szarpnęła to moge rozwalić.

mam nadzieję że opinia się komuś przyda i pozdrawiam :)
 
Do góry