reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

reklama
Przyszło mi dziś zamówienie z allegro: biustonosze do karmienia BIUSTONOSZ STANIK 75B DO KARMIENIA BAWEŁNA (4461171917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bardzo tanie a dobre jakościowo, wzięłam 2 sztuki. Na jakieś wyjście to wiadomo że może mniej się nadają ale po domu czy na noc w sam raz :happy2:

I wzięłam jeszcze u tego sprzedawcy majtki ściągające, poporodowe FIGI POPORODOWE , ŚCIĄGAJĄCE (4413007514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też są całkiem spoko.


fajne i naprawdę tanie :tak: musze takie seksowne gatki sobie sprawić :-D

a ja w piątek jak byłam na zakupach to weszłam do Mothercare i kupiłam też biustonosze w mega okazji.

takie: 403 Forbidden

ale ja za nie dałam 4 funty;-) były jedne więc chyba na mnie czekały :tak:
 
mało jest ładnych sukienek ciążowych. W związku z tym polecam te nie ciążowe, ale szyte z koła, kloszowane, trapezowe lub szyte w literę A - u mnie się sprawdzają, bardzo komfortowo się w nich czuję, większość kupiłam na allegro. To moje ubraniowe najbardziej trafione zakupy. Natomiast chciałabym zapytać o laktator- który warto kupić i czy w ogóle warto?
 
mało jest ładnych sukienek ciążowych. W związku z tym polecam te nie ciążowe, ale szyte z koła, kloszowane, trapezowe lub szyte w literę A - u mnie się sprawdzają, bardzo komfortowo się w nich czuję, większość kupiłam na allegro. To moje ubraniowe najbardziej trafione zakupy. Natomiast chciałabym zapytać o laktator- który warto kupić i czy w ogóle warto?

ja mam z poprzedniej ciąży ręczny aventa, ale w sumie go może raz użyłam. ja z takim zakupem teraz bym poczekała żeby zobaczyć czy się w ogóle przyda;-)
 
ja mam z poprzedniej ciąży ręczny aventa, ale w sumie go może raz użyłam. ja z takim zakupem teraz bym poczekała żeby zobaczyć czy się w ogóle przyda;-)

Wiesz Martina ja już się nachodziłam w nich od czerwca a jestem pewna, że po ciąży też się przydadzą bo brzuch jakiś czas zostaje i trzeba maskować:) Poza tym są na tyle uniwersalne, że pewnie pobiegam w nich na długo po urodzeniu:) Ale masz rację, z zakupami trzeba rozsądnie- nie ma co szaleć, przeważnie tylko to co konieczne kupuję i często zastanawiam się 2x czy na pewno tego potrzebuję :-p
 
Aha chodzi ci o laktator- widzisz nie załapałam:laugh2: a ja tu o sukienkach nawijam. A czemu się wstrzymać? za wcześnie na taki zakup? Sprawdził się u ciebie ten avent? często używałaś?
 
Aha chodzi ci o laktator- widzisz nie załapałam:laugh2: a ja tu o sukienkach nawijam. A czemu się wstrzymać? za wcześnie na taki zakup? Sprawdził się u ciebie ten avent? często używałaś?

no właśnie ja użyłam może raz czy dwa, mnie się więc za bardzo nie przydał, nie wiesz teraz czy na pewno będziesz karmić piersią, jak będzie z pokarmem, czy będziesz ściągać pokarm itd. Np taki elektryczny laktator to większy wydatek i może okazać się że całkowicie zbędny, a jak jednak będziesz potrzebowała to wszystko jest teraz tak dostepne od ręki że kupisz potem
Z tego ile użyłam ten ręczny był ok.
 
no właśnie ja użyłam może raz czy dwa, mnie się więc za bardzo nie przydał, nie wiesz teraz czy na pewno będziesz karmić piersią, jak będzie z pokarmem, czy będziesz ściągać pokarm itd. Np taki elektryczny laktator to większy wydatek i może okazać się że całkowicie zbędny, a jak jednak będziesz potrzebowała to wszystko jest teraz tak dostepne od ręki że kupisz potem

Z tego ile użyłam ten ręczny był ok.

Bardzo mi pomogłaś! dziękuję:) rzeczywiście lepiej będzie poczekać:)
 
reklama
Ja uzywalam recznego Aventu, jak odstawialam malego, jednoczesnie zasuszajac sie ... trwalo to jakies 3 tygodnie. Laktator jest oki, ale jesli ktos planuje karmic z butelki swoim mleczkiem odciagnietym dluzszy czas to tylko i wylacznie elektryczny bo zajechac sie mozna ;-) ja momentami mialam juz dosc tego recznego, wiec na dluzsz okres czasu warto zainwestowac
 
Do góry