reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy dla Mam:)

hehe co do płci to powiem wam że w poprzedniej ciąży miałam dziewczynkę, doktor na usg pokazywał wargi sromowe :) taaa miała być Róża a jak się wykluło to został Adaś :)) i ma wszystko co trzeba :D ale wiadomo to było 12 lat temu inny sprzęt więc mogły być pomyłki.
 
reklama
ze stanikow sportowych polecam shock absorber; w tym staniku nie ma prawa nic,ale to nic zyc wlasnym zyciem z osobna motoryka. Nie ma sily na ten stanik :)
i tez bede go teraz nosic, bo po poprzednich ciazach mam wiszace skarpety jaks ie rozbiore
 
a no i spac w jakims bawelniaku antygwalcie, bo jak bola to lepiej niech nie dyndaja, bo bardziej boli wtedy. Moje nie bola na razie, nie rosna; ej wogole nie mam objawow ciazy
 
Kochane ja z natury mam mega wielkie piersi (75FF), a teraz czuję jak mi dalej rosną, bolą, swędzą...ale ujędrniają się jakbym znowu miała 20 lat;) Tylko z biustonoszem znowu będę miała problem.
 
ja też mam problem ze stanikiem, noszę 85DD , 23lata, i dalej rosną, :szok: byłam w sklepie dla kobiet ciązarnych i nawet tam nie mieli rozmiaru E czy F staników dla kobiet karmiących czy w ciąży, to jest niesamowite :wściekła/y:
 
Z cyckami to mam masakrę :( przed pierwszą ciążą miałam 70A a po 75DD teraz mam 75E ale jak ważę tyle ile mi odpowiada to mam naleśniki, teraz się roztyłam więc cycki pełniejsze są no i od ciąży pewnie urosną, więc nie chcę myśleć dokąd będą mi sięgały jak schudnę :( pewnie po kolana :( a taki mam murzyński kształt :( więc ble
 
Ja już ledwo mieszczę się w 75G, a to dopiero początek :( Dla biuściastych mamusiek polecam staniki z Alles, kupuje od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Mają też specjalne linie dla mam :) Niestety nie mają chyba salonów, za to sklep internetowy alles.pl
 
Ostatnia edycja:
Ja kupilam na allegro stanik do karmienia z alles. Straszny bubel. Czarna koronka na rozowym tle stanika-farbowala to rozowe jak I moje bluzki kiedy przecieklam. Ponodilam dwa dni I wylazly druty. Nie oolecam stanikow alles. Straszna szmira.
 
reklama
A ja jestem ciekawa kiedy najlepiej zacząć stosować coś przeciw rozstepom, od 4 msc czy już wcześniej? Co byście poleciły w rozsądnej cenie?
 
Do góry