reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy dla Mam:)

reklama
rojku i jak te leginsy? materiał grubszy czy taki przeźroczysty? a porteczki które kupiłaś ?
 
leginsow nie zakładałam, ale wydają się być z tych nieprzezroczystych, kryjących

porteczki dla dzidziola kupilam, bo ja lubie niekoniecznie dziecko trzymać w spiochach, tylko body + gatki. Kupiłam i czerwone i niebieskie, ale w różnych rozmiarach, bo takie w sumie uniwersalne są
LIDL sklepy spożywcze – gazetka, promocje, przepisy, praca fajna bawełenka i dosc tanie bo po 8 zl jedne wychodzą

Wysłałam po te gacie siostrę rano, bo u nas to się strasznie rzucają na te dziecięce rzeczy w Lidlu, bo sa fajne gatunkowo i w dosc fajnych cenach. Teraz byłam kolo 18 jeszcze raz, to gatki zostały tylko jedne w rozmiarze 50/56.
 
dziewczyny kumpela mi powiedziała ze w TEXTIL-u sa staniki do karmiwnia za 10 zl i podobno dobrej kaosci bo sobie kupila i w rozniastych rozmiarach a siorka wczoraj przesłala mi stronke z ubraniami Home page w sklepie jest wiekszy wybór
 
Ja mam zawsze problem z rozmiarówką z Lidla :/ Ale tak topy z H&M są naprawde fajne, a w C&A warto zaglądać na wieszaki z przecenami. Kupiłam dzinsy ciążowe za bodaj 50 zł. Teraz po niedzieli wybieram się na jakieś większe zakupy bo już nie mieszczę się w ciuchy :/ Więc dam znać co i gdzie dostałam. Zależało mi żeby kupić teraz taki biustonosz co rośnie z biustem, w sensie nie z miseczkami a w formie topu i w H&M nabyłam, okazalo się że jest też do karmienia i ma odpinane miseczki, jest sprzedawany w rozmiarach jak ubrania S, M, L... Kosztował niestety 50 zł ale się z nim nie rozstaję. Warto jednak mierzyć bo na mój cyc M okazało się dobre mimo że się przestałam mieścić w miseczke C.
 
zazdroszcze udanego polowania na leginsy w lidlu mnie sie nie udało koło mnie nawet w poniedziałek juz nic nie było ;/ albo rzucili jakies 2 sztuki albo jakies duze zapotrzebowanie jest no trudno. trzeba bedzie na allegro zamowic :p
 
reklama
Do góry