reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ivaz nie oglądałam tego programu, ale czytałam na ten temat, kupiłabym mu jedne nowe do chodzenia i myślałam o jakichś tańszych na sanki, żeby można je było zniszczyć ;p chociaż zastanawiam się czy jest sens, bo w sumie tych ecco czy geox'ów nie da się tak łatwo zniszczyć ;|
 
reklama
agnesia moj mąż w butach ecco chodzi 3 lata na okrągło, cały rok tylko w urlop nosi sandały tez ecco które ma z 6 lat, mi się wydaję ze jedne porządne buty z gore texu na pewno wystarczą
 
no właśnie zapłacę to przynajmniej będę widziała za co ;p ale i tak na razie szukam takich do 200zł tylko rozmiarów nie ma, czasu jeszcze dużo, jak nie znajdę to trudno, kupię droższe ;|

a wracając do innych firm butów to ja byłam zadowolona z wiosennych butów Korneckiego i widziałam, że Kubie chodziło się w nich dobrze, lepiej niż w innych, na pewno miały elastyczna podeszwę, sztywny zapiętek, były szerokie w palcach i miały też profilowaną skórzaną wkładkę, która nie wiem czy akurat jest konieczna, ale wydaje mi się że to też dość dobre buty
 
agnesia ja zawsze byłam przeciwna kupowaniu używanych butów.Przełamałam się jakiś czas temu jak koleżanka dla Julki zaczęła mi sprzedawać buty po swojej córce,same ecco,naturino ,hilfigery itp za 50 zł (kozaki)za sztukę.Buciki są zawsze jak nowe lub nowe,gdyż jej dziecko na każdą porę roku ma z 15-20 par.Kupiłam kilka par nigdy nie ubranych.Więc ostatnio kupiłam Marysi też używane ecco i faktycznie przyszły jak nowe,chciałam wymienić wkładkę ale na niej absolutnie nie widać odgniecenia innej nóżki.Uważam że zawsze właśnie można wymienić wkładkę na nową,sa w sklepie ecco.A właśnie ta wkładka jest najważniejsza żeby nie miała jakiś odgnieceń i zniekształcen.
 
Nieżle nie? Ona nie potrafi wyjść ze sklepu jak jej się coś podoba i nie kupić.A że ją stać na to to też inna sprawa.ona jedzie na zakupy do Berlina i wydaje ok 20 tys.zł,a co najmniej 1-2 razy w miesiącu jedzie.
 
to chyba zakupoholizm, dla mnie to bez sensu, też kupuję dużo, ale w granicach rozsądku, a i tak zostają mi rzeczy nowe z metkami bo Kuba nie zdąży wszystkiego założyć ;] nawet jakbym miała 10 razy więcej kasy to nie wydawałabym tyle na ubrania ;p

podoba mi się ta czapeczka tylko nie wiem czy nie jest taka bardzo niemowlęca :/ tą co dziś kupiłam w H&M jest zwykła z pomponem a ta jest taka inna :D http://allegro.pl/item1198721575_kocham_czapki_komplet_szal_pyszczek_zima_42_48.html
 
Ostatnia edycja:
Agnesia moim zdaniem śliczna ta czapa:-)

Wracajac do butów używanych,wiecie co kiedys w sklepach były pustki wszystkiego również butów, dzieciaki smigały jedno po drugim a i trzecie się wychodziło i jakos nogi mają zdrowe,powiedziałabym że chyba teraz więcej dzieciaków ma problemy ze stopami niż kiedyś,nie wiem jak to było z butami lepszymi czy gorszymi,tenisówki na nogę i poszedł a teraz to już cuda wianki wymyślają,tak jak kiedys kazano chodzić maluchom w kapciach bo bez to bardzo niezdrowo,teraz okazuje się że bez kapci bo tak najzdrowiej i bądź tu człowieku mądry:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry