reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
idę do koleżanki na urodziny jej córeczki, kończy dwa latka i zastanawiam się czy ucieszyłaby się z odkrywczego domku, ona jeszcze nie mówi za bardzo, niby rozumie dużo, ale myślę, że nauczyłaby się dużo przy domku, czy to już za późno na taką zabawkę? ogólnie jak kiedyś u mnie byli to mała nie odchodziła od domku na krok, ale nie wiem czy w domu nie poszedł by szybko w kąt, jak myślicie?

a jakie zabawki teraz swoim szkrabom kupujecie, chcę kupić coś Kubie, tak bez okazji, ale nie wiem co ;|

siedziałam na allegro i weszłam w swoje 'Kupione' na samym dole zobaczyłam, że jest możliwość zobaczenia ile się wydało jak kliknęłam tam to się przestraszyłam ;| a to tylko rzeczy z ostatniego miesiąca, bo starsze pokasowałam kilka dni temu
 
Ostatnia edycja:
Agnisia mi dla Gosi marzy się gadająca lala ze smoczkiem pieluchą i łóżeczkiem.
Ona już jest bardzo kumata w tej kwesti. Wyjmuje swoje pieluchy i mam je zakładać lalom, kładzie je do siebie do łóżeczka, mówi "a-aa-a" i przykrywa je pieluszką - bo lala idzie spać. Nawet gdy zobaczy że kot śpi to i Saforę przykrywa.

Osttanio przeglądałam zabawki na allegro i nie znalazłam żadnej potenxcjalnej dl \a Gosi. Albo wydają mi się że jeszcze ich nie załapie, ale że sa dla maluszków.
 
ja też siedzę na allegro i nic mi jeszcze nie wpadło w oko, z Kiddieland są fajne samoloty i traktorki, ale wydaje mi się, że to dla maluchów bardziej, bo Kuba też bardzo kumaty, a i lalką się pobawi ;] bo mam jedna i wózek, mojej chrześnicy ;p
 
agnesia mi ostatnio allegro przysłało maila ,podliczenie miesiąca co było płacone przez płacę z allegro, ja nie mam pojęcia jak tego sie tak dużo nazbierało :) Skasowałam maila żeby m tego nie komentował.Wystawiłam też ostatnio trochę rzeczy po dzieciach i całkiem fajnie mi licytuja.Część aukcji się dzisiaj kończy i np za Marysi płaszczyk mam już 202 zł :)
 
no to ładnie, ja wystawiłam kilka drobnych rzeczy, jakąś bluzeczkę, sweterek i 150zł mam, trochę się zwróciło, ale fakt, że w tym podsumowaniu jest też kombinezon zimowy i większość konkretnych rzeczy ;] więc jakoś przeżyję, to co zobaczyłam ;D
 
ładnie dziewczynki schodzi wam sprzedaż, ja wystawiłam kombinezon z zeszłej zimy za 3 dni koniec aukcji a ja mam na razie za kombinezon 90zł i 60 obserwujących. To już mój tchibo się zwrócił z nawiązką bo kupiłam go za 70zł
Co do zabawek u nas ZOśka najchętniej się bawi seria little people FP, ma autobus szkolny i plac zabaw, obeserwuję tez trochę aukcji z tymi zabawkami zeby jej coś dokupić, najlepiej lubi figurki i samochody, lalki nie bardzo ją interesują.
 
my z little people mamy dżunglę z samochodzikiem i zwierzaczkami i Kuba też bardzo to lubi, zawsze zabiera ze sobą na spacer jakiegoś zwierzaka, tylko że na zebrę mówi krowa :D bo jest czarno biała ;p
 
Ja muszę właśnie powystawiać zeszłoroczne kurtki po Adzie, jakoś nie mogę się do tego zabrać :tak:

U nas też sporo takich rowerków, na wiosnę może taki kupimy. To rowerek treningowy do uczenia trzymania równowagi, jak widze jak dzieciaki na tym śmigają to myślę, że doskonale spełnia swoją funkcję.
 
reklama
tak na drugie urodziny jeden prezent już wymyślony ;D pomyślałam że w tych plastikowych jeździdłach też trzeba się nogami namachać, a dzieciaki jednak je lubią, a rower o niebo lepszy niż jeździk
 
Do góry