reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Wow, ekstra!!!
Szkoda, że mój Szymko ma taką dziwną nogę-wysoką w podbiciu i w dodatku niewymiarową, raz nosi 22, raz 23 a buty jeszcze z innej firmy to nawet 24-dziwne... i dlatego nie moge mu zamawiać butów z allegro :(
 
wiecie co kupiłam młodemu te geoxy na zimę, dostałam maila we wtorek tydzień temu, że zostały wysłane i wciąż ich nie mam :/ doszła do mnie paczka z zabawką, którą kupiłam później, niż buty... nie wiem ile mam jeszcze czekać, czy iść z numerem przesyłki na pocztę czy co? pierwszy raz w takiej sytuacji jestem i nie wiem co mam zrobić, pisałam do sprzedającego, żeby sprawdził czy na pewno wysłał pod dobry adres... co byście zrobiły?
 
też tak myślałam, że poczekam jeszcze kilka dni, a dziś zadzwonił kurier z poczty, że ma paczkę i czy jestem w domu, mama odebrała paczkę i mówi mi że to zabawka, którą kupiłam 2 dni później niż buty, mam nadzieję, że dojdą moje buciki, ale ta poczta to na serio ma jakiś problem ze sobą ;|
 
Agniesia - to sprzedąjacy powinien sie pofatygować na pocztę i ustalić gdzie jest przesyłka (ja przynajmniej tak robię jak coś sprzedaję)

Iśku
- cieszę się, że jesteś zadowolona - ja również z moich bucików jestem zadowolona, są takie śliczne :-D

MR - Wy to macie fajnie z tymi przecenami :tak:

Na lego to czai się mój M, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie wiem czy Ada sie nimi zainteresuje, mam wrażenie, że klocki to nie jej bajka. Narazie kupiłam jej taka układankę - UKŁADANKA DREWNIANA - MISIE - PRZEBIERANKI - (1235314474) - Aukcje internetowe Allegro
 
Eve jak byłam mała też miałam taką układankę ;D

Kuba klocki lubi mamy mega bloks do których też można dokupić zestawy jakieś, ale zastanawiam się na lego duplo jakoś tak fajniejsze mi się wydają ;p i też dość długo posłużą, bo myślę, że 5-6 letnie dziecko też będzie się nimi bawić

Iśku na Twoich zdjęciach te buty wyglądają lepiej niż na zdjęciach z aukcji ;] i Twoje i Eve buciki ładne, a cena świetna :)
 
reklama
Do góry