reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Filipek dzisiaj jest jakis bidulek :(
Wczoraj juz opuchly mu wezly przy uszkach, dr mowi, ze to po tej szczepionce rowniez. Goraczka minela, ale jest jakis nieswoj, jakby obolaly, markotny :(
Poza tym zauwazylam w jego 3 tygodniowym katarze brazowe pasemka sluzu, jakby mial katar zatokowy, taki zastaly juz. Do tego przedwczoraj nie mogl usnac i lapal sie co chwila za siusia pokazujac, ze go boli (a byl faktycznie zaczerwieniony na koncu), koniec koncem dostal antybiotyk, ktory ma pomoc i na gila i na siusia.
Do tego doszly wczoraj te wezelki i tak mi go szkoda biedaczka.

Czy Wasze dzieciaczki tez tak reagowaly na to szczepienie swinki?

Aleks odpukac tymczasem zdrowy. Za to ja znowu nie!
 
reklama
Bubbles biedny Filciu, przytul go od nas.
Juniorek ogólnie nie miał dużych problemów po szczepionkach,po Priorixie też nic nie było, ale słyszalam ,że ta szczepionka powoduje najwięcej problemów.
Mam nadzieję, że antybiotyk pomoże, buziaki
 
bubbles ucałuj Filipka :** Lenusia gorączkowała po drugiej dawce 6 w 1 , po priorixie było ok. mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :**
 
Biedny Filipek, niech antybiotyk szybko pomoże.
U nas była gorączka, wysypka, potem komplikacje, zapalenie uszu. Bez antybiotyku się nie obyło. Po tej szczepionce było najgorzej. Inne były ok.
 
Och, czemu ten czas tak szybko ucieka?
Nasze badanie laryngologiczne sprowadzilo sie do rozmowy i ogledzin, dowiedzialam sie, ze kolo 2 rz oraz bodajze 5-6rz czesto u dzieci pojawia sie chrapanie nocne, wiec to moze byc to. Tymczasem dostalismy ze szpitala na jedna noc aparat ktory monitoruje oddech dziecka. Badanie poszlo nam dobrze, plasterek sie nie odkleil ze stopki, maszyna nie halasowala, wiec teraz tylko czekamy na wynik badania.
Filipek jest po drugiej dawce szczepien, zostalo nam jedno szczepienie za miesiac i finisz!
Zostal nam tez juz tylko 1 zabek do wyklucia - lewa gorna piatka, moze w koncu dziec bedzie lepiej sypial...
Od jesieni Filip ma non stop katar, w wiekszosci brzydki, zielony. Od jesieni tez co troche choruje Aleks. Jestem wykonczona. Biegam wieczorami z pokoju do pokoju, uspokoic jednego lub drugiego.
Teraz czekamy na kolejny rezonans, bedzie w piatek 22 marca.
Wizyta u onkologa 11 kwietnia.

A z wesolych rzeczy to dogadujemy sie ladnie, powtarzamy wszystko, opowiadamy na skroty o tym co sie wydarzylo.
Fascynacja plumkaniem kupki w sedesie ustapila miejsca wygodzie srania w pieluche, choc jedno i drugie wciaz sie zdarza ;)
Prawda jest taka, ze kupa jest czesciej i mieksza niz zwykle (moze na ten ostatni zab?), wiec moze i trudniej mu ja kontrolowac.
Nie pamietam czy sie chwalilam, ale juz z miesiac temu Filipek mial swoj pierwszy raz u fryzjera, a scislej fryzjerki ;) byl bardzo grzeczny :)

A tak wyglada Filciu w rocznice swojej operacji, z balonikiem od cioci :)
 

Załączniki

  • FilkuThomas.jpg
    FilkuThomas.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 137
Bubbles super, że u Was coraz lepiej. Szczepienia już prawie za Wami. Oby ta piątka jak najszybciej się przebiła <u nas nie ma jeszcze ani jednej piątki> i dała Filciowi pospać w nocy. Za kupkanie i gadanie wielkie brawo:-). Jesteśmy z Wami , Kciuki za rezonans i wizytę u onkologa.
 
reklama
Aguś pięknie rozwija się Filipek. Miło się czyta Twój post:) Super,że szczepienia dalej są robione a i ząbki ładnie powychodziły.My jeszcze czekamy na piątki. Trzymam kciuki za rezonans i badanie laryngologiczne, wierzę,że wszystko będzie dobrze. Zdrówka dla Twoich chłopaków życzę i przesyłam buziaki całej Twojej rodzince:)

P.s. super,że Fifi grzeczny u fryzjera,mój Igi strasznie się drze jak go obcinamy:(
 
Do góry