reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

no i niestety problem rozwiązał sie sam dostałam @ coprawda był troche krutszy niż zwykle ale bardzo obfity :-( a miałam nadzieje że wkońcu sie udało
 
reklama
A ja nie wiem co o tym wszystkim sądzić:( okresu nie mam już 3 tydzień:( do gin idę 11 marca:( zrobiłam 2 testy ale wyszły negatywne tak bardzo bym chciała dzidziusia a boję się że coś mi jest bo nigdy nie miałam spóźniającej się @:(
 
ja polecam bobo test zarowno niebieski jak i zolty..niebieski jest bardziej czuly czyli dokladniejszy!!POWODZENIA:-)
 
A ja nie wiem co o tym wszystkim sądzić:( okresu nie mam już 3 tydzień:( do gin idę 11 marca:( zrobiłam 2 testy ale wyszły negatywne tak bardzo bym chciała dzidziusia a boję się że coś mi jest bo nigdy nie miałam spóźniającej się @:(


Ja miałam bardzo niski poziom hormonów, test wyszedł dopiero po 2 tyg i to ta kreseczka taka bledziuchna... Poproś w aptece o jakiś bardzo czuły...
 
reklama
Hej a co myslicie o tym jesli zrobilam 4 testy: w dniu spodziewanej miesiaczki jeden rano drugi w poludnie nastepnego dnia 1 rano drugi wieczorem (w sumie 4 testy) wszystkie sa pozytywne juz 4 dzien nie mam okresu bola mnie piersi i pobolewa brzuch czekam na wyniki badania moczu beda w piatek czy jestem w ciazy? Jaka moge miec pewnosc? Bo jesli testy nie wykrywaja ciazy a ona jest czy moze dzialac to na odwrot pokazuje ciaze a jej nie ma?:confused: co myslicie ?
 
Do góry