reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

JA TAK WYPYTUJE O TE TESTY BO JUż ZROBIłAM CHYBA WSZYSTKIE DOSTęPNE U NAS W POLSCE I UK NO I PROBLEM JEST TAKI żE BYWAłO żE KRESECZKA BYłA MAłO WIDOCZNA ALE BYłA WIęC TERAZ JAK BęDE ROBIć WOLę WYBIERAć TEN SPRAWDZONY CHOC PEWNIE ZDANIA Są PODZIELONE:tak:
 
reklama
ja zrobiłam dzis test ciązowy firmy acon i przetermonowany, waznośc do 07/2007 wyszedl negatywny, mam nadzieje ze jest wadliwy :)
 
Test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszly 2 kreseczki choc druga byla ledwie widoczna,wspomne ze uzylam najzwyklejszego testu paskowego z drogerii Nie wytrzymalam i pobieglam kupic drozszy test lepszej firmy ,ktory pokazal mi 2 tlusciutkie krechy:-)
glitterfy155518T272D36.gif
 
Test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszly 2 kreseczki choc druga byla ledwie widoczna,wspomne ze uzylam najzwyklejszego testu paskowego z drogerii Nie wytrzymalam i pobieglam kupic drozszy test lepszej firmy ,ktory pokazal mi 2 tlusciutkie krechy:-)
Super Ogromne Gratulacje!!! Niech ta fasoleczka zdrowiutko się rozwija:tak:Wszystkiego dobrego:-)
 
Pamiętam jak robiłam pierwszy raz test 2 dni po spodziewanej miesiączce. Test kupiłam w aptece (ok 12 zł). Jedna kreska była wyraźna, druga nie, a nawet pojawiła się po króciutkim czasie (parenascie sekund później). Już nawet myślałam, że nic z tego nie wyszło. Postanowiłam więc test powtorzyć za 2 dni (nie mogłam więcej czekać) i tym razem krechy były już mocno widoczne - obie :-) Przechowuje je do dziś :-)
 
Hmm.. ja w obydwu ciążach też rozbiłam test jakieś 3-4 dni przed miesiączką i zawsze wychodził pozytywny.
 
mam pytanie dzisiaj robiłam test i pojawiła się druga kreska ale dopiero po 8 minutach, na teście pisało żeby wynik odczytyać po 5 minutach a po dziesięciu jest juz nieważny i teaz niewiem czy wynik był prawidłowy
 
a ja nie wiem:( Ostatnia @ miałam 16 stycznia od tej pory nic tylko zaparcie ból brzucha i ból sutków no i czasem takie palące uczucie w żołądku:( test robiłam po 8 dniach od planowanej @ ale... 1 kreska:( a do gin mam dopiero na 11 marca:(
 
Ostatnia edycja:
ja robiłam test na 5 dni przed @ i wyszła słabiutka druga kreseczka... użyłam Quickvue...
 
reklama
Witam.
Okres spóźnił mi się równy tydzień miałam w dniu dostania okresu lekkie plamienia. Wczoraj popołudniu zrobiłam test wyszedł pozytywny, dzisiaj rano dla pewności również zrobiłam również pozytywny. Jutro mam wizyte u gin. tylko dzisiaj dostałam ponownie plamienie i teraz mam zagwostke czy testy mogły się pomylić?
 
Do góry